Küsitlus: 77% valijatest usub, et Bideni IX tiitli reeglid kahjustavad naisi

0

Peaaegu 80 protsenti üldvalimiste valijatest usub, et Bideni administratsiooni muudatused IX jaotises, mis lubavad meestel võistelda naistega spordis, kahjustavad naisi.

Bideni muudatus, mis võimaldab meestel, kes “identifitseerivad” end “transsoolistena”, konkureerida tegelike naistega. loetakse kahjulik 77 protsenti üldvalimiste valijatest. Ainult 23 protsenti vastanutest uskus, et muudatus on “kasulik”.

1000 üldvalimiste valija küsitlus oli geograafiliselt üles ehitatud nii, et see vastaks tegelikule üldvalimiste osalusele ja selle veamarginaal on +/- 3,1 protsenti. Selle viis läbi McLaughlin & Associates saidil Summit.org.

USA esindajatekoda kaalub praegu seaduseelnõu, mis keelaks föderaalselt meestel naistespordis võistlemise.

2023. aasta naiste ja tüdrukute kaitse seaduse ja õiguste seaduse (Parents Bill of Rights Act), mida mõlemat rahastavad House Educationi ja tööjõukomitee esimees, Virginia Foxx (R-NC), eesmärk on muuta Bideni administratsiooni radikaal seksi ümberkujundamine Ameerika koolides.

“Bideni administratsioon korraldab Ameerika koolides radikaalset kultuurimuutust, mis muudab põhjalikult seda, millega õpilased klassiruumis ja väljakul kokku puutuvad,” Foxx ütles arvetest. “Oleme õppinud, et koolide pikaajaline sulgemine on õpilaste õppimises ja arengus aastaid tagasi lükanud, kuid vasakpoolsed on rohkem keskendunud päevakavale, mis vaigistab vanemate hääle ja võimaldab bioloogilistel meestel naiste spordis võistelda.”

Breccan F. Thies on Breitbart Newsi reporter. Saate teda Twitteris jälgida @BreccanFThies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply