Küsitlus: enamus floridlasi toetab seadust, mis piirab aborti pärast südamelöögi tuvastamist

0

Uus küsitlus ütleb, et enamik Florida elanikke toetab seadusandlust, mis kaitseb sündimata lapsi, kui südamelöögid on tuvastatud. leitud.

Ragnar Research viis küsitluse SBA Pro-Life America ja Florida Family Policy Councili nimel läbi 500 Florida elanikuga ajavahemikus 27. veebruar kuni märts ±4-protsendilise veamääraga. Uuring viidi läbi enne, kui Florida vabariiklastest seadusandjad esitasid teisipäeval osariigi esindajatekojas ja senatis sarnased seaduseelnõud, mis keelustaksid osariigis abordid pärast kuut rasedusnädalat eranditega.

Kokkuvõttes näitab uuring, et 62 protsenti Florida elanikest toetab seadusandlust, mis kaitseb sündimata lapsi, kui südamelööke tuvastatakse (umbes kuus rasedusnädalat), välja arvatud vägistamise, verepilastuse ja ema elu puhul. Soo järgi pooldab 58 protsenti naistest ja 66 protsenti meestest kuuenädalast südamelöögiseadust. Vanuserühma järgi pooldab sellist seadust 60 protsenti 18–44-aastastest, 68 protsenti 45–64-aastastest, 55 protsenti floridaanlastest 65-aastastest ja vanematest.

Etnilise kuuluvuse järgi toetaks kuuenädalast seadust 58 protsenti valgenahalistest, 76 protsenti hispaanlastest ja 61 protsenti mustanahalistest. Uuringu aruande kohaselt jagab seda meelt 69 protsenti Florida vabariiklaste valijatest, 54 protsenti demokraatidest ja 61 protsenti sõltumatutest. 12 protsenti Florida elanikest ütleb, et nad pole kindlad, ja 26 protsenti ütleb, et nad ei toetaks kuuenädalast südamelöögiseadust.

“Mis puutub laste kaitsmisse Floridas, nii sündinud kui ka sündimata, siis peaksime alati käituma õigesti, olenemata poliitilistest tagajärgedest. Kuid on ka hea teada, et üle 60 protsendi Florida elanikest soovib näha sündimata last kaitstuna pärast tuvastatavat südamelööki, ”ütles Florida perepoliitika nõukogu president ja peanõunik John Stemberger.

“See teeb Florida südamelöögist heaks poliitikaks ja heaks poliitikaks. Jätkame tööd emade ja nende sündimata laste kaitsmiseks ning toetame neile abi ja tuge nii era- kui ka avalike ressursside kaudu. Me saame ja peaksime neid mõlemaid armastama,” jätkas Stemberger.

Küsitlusele vastajatelt küsiti lisaks: „Kas teadmine, et süda on esimene funktsioneeriv organ, mis areneb ja hapnikuga küllastunud verd tsirkuleerib, et beebi kasvaks aeglustada, suurendab tõenäosust või vähem tõenäolist südamelöögi arvet? 49 protsenti vastanutest ütleb, et teadmised muudavad nad tõenäolisemaks, sealhulgas 34 protsenti vastanutest, kes ütlevad „palju tõenäolisemalt” ja 16 protsenti, kes ütlevad, et „mõnevõrra tõenäolisem”.

26 protsenti ütleb, et nad ei tea, ja 25 protsenti ütleb “vähem tõenäoline”, sealhulgas 15 protsenti, kes ütlevad, et “palju vähem tõenäoline” ja 10 protsenti, kes ütlevad, et “mõnevõrra vähem tõenäoline”.

Kui küsiti: “Teaduslikud tõendid näitavad, et lapse südamelöökide olemasolu emaüsas viitab väga suurele tõenäosusele sünnituseni ellu jääda. Kas need tõendid muudavad teid tõenäolisemaks või vähem tõenäoliseks, et toetate südamelöögi arvet? 51 protsenti vastanutest ütleb “tõenäolisem”, samas kui 24% ei tea ja 24% on “vähem tõenäoline”.

Samuti küsiti vastajatelt: „Südamelöögi kaitse v. Kaitse puudumine: milline järgmistest on teie arvamusele kõige lähedasem? ja “Heartbeat v. 15-nädalane kaitse v. kaitse puudumine: milline järgmistest on teie arvamusele kõige lähedasem?

Valides südamelöökide kaitsmise või kaitse puudumise vahel, ütles 61 protsenti, et toetab “abortide piiramist pärast südamelöökide tuvastamist eranditega”. 16 protsenti ütleb, et nad ei tea ja 23 protsenti ütleb, et soovivad “mis tahes põhjusel piiranguteta aborti. “

Kui antakse valik südamelöögikaitse ja 15-nädalase kaitse või kaitse puudumise vahel, toetab 40 protsenti eranditega abordi piiramist pärast südamelöökide tuvastamist. 24 toetavad eranditega abordi piiramist 15. nädalal, 15 protsenti ei tea ja 21 protsenti toetavad piiranguteta aborti mis tahes põhjusel. Üldiselt toetab 64 protsenti sellele küsimusele vastanutest piirmäärasid eranditega, samas kui 21 protsenti toetab nõudmisel aborti.

Küsitluse läbiviija jõudis järeldusele, et tulemused näitavad, et “toetus on tugev olenemata sellest, kas floridlastele esitatakse alternatiive või nad kaaluvad seaduseelnõu eraldi, ja toetus südamelöögile on palju tugevam kui vastuseis.”

“Isegi kui ühendada need, kellel ei ole arvamust, nendega, kes on piirangute vastu, on teil siiski vaid 36 protsenti vähemus,” täpsustas Ragnar Research. “Sellele tervemõistuslikule eelnõule vastulause on ebapopulaarne seisukoht ühegi seadusandja jaoks, välja arvatud väga polariseeritud piirkondades. Olenemata sellest, kuidas küsimust esitatakse, soovib suur enamus Florida elanikest, et südamelöökide seaduseelnõu vastu võetakse.

SBA Pro-Life America lõunapiirkonna direktor Caitlin Connors ütles, et uuringu tulemused näitavad, et “floridlased on kaastundlikud ja tunnustavad teadust inimelu kohta emakas.”

“Kui sündimata lapse südamelööke on võimalik tuvastada, on sellel lapsel rohkem kui a 90% tõenäosus ellu jääda sünnini. On loogiline, et nad ja nende emad väärivad seaduses kaitset,” jätkas Connors. “2023. aasta seadusandliku istungjärgu alguses on Florida tugeval elumeelsel kuberneril Ron DeSantisel ja seadusandlikul juhtidel võimalus hoida elu pooldavat edu ja hoogu, laiendades kaitseringi, et kajastada inimeste tahet ja päästa tuhandeid elusid. igal aastal.”

Florida seadused kaitsevad praegu sündimata lapsi 15 rasedusnädalal uuringud on näidanud, et sündimata laps võib tunda valu. Kuigi abordi pooldajad vaidlustavad seaduse, jääb see jõusse.

Kavandatav kuuenädalane keeld, SB300 ja HB7, laiendaks osariigi praegust 15-nädalast abordikeeldu, millele Florida kuberner Ron DeSantis eelmisel aastal alla kirjutas. DeSantis on varem andis märku et ta kirjutaks alla kuuenädalasele südamelöögiseadusele.

“Me oleme elu poolt. Kutsun seadusandjat üles töötama, tootma häid asju ja me kirjutame alla, ”ütles DeSantis eelmisel kuul toimunud pressikonverentsil, lisades, et on valmis allkirjastama suurepärast eluseadust.

“Seda olen alati teha tahtnud,” lisas DeSantis.

Kavandatav seadusandlus tuleb pärast seda, kui osariigi elu pooldavad rühmitused hoiatasid, et Floridast on saamas “abordi sihtosariik”. Märkimisväärne on ka Florida on üks suurimaid abortide määrasid riigis.

“Mida te ei pruugi mõista, on see, et alates Dobbs juunis avaldatud otsus, on abordid Florida osariigis tegelikult sagenenud, kuna oleme piiriosariikidest pärit naiste jaoks abordi sihtriik, kuna nende abordiseadused on praegu rangemad kui meie omad,“ ütles Community Pregnancy Clinics tegevjuht Scott Baier. , mis on Florida suurim elu toetavate kriisi raseduskliinikute süsteem.

“Välja arvatud menetluses olevad õigusaktid, mis võivad juhtuda, kuid ei pruugi juhtuda, ei ole praegu seadusega kaitstud alla 15-nädalased lapsed, samas kui 90 protsenti kõigist abortidest tehakse esimesel trimestril, ”ütles ta enne seadusandluse kehtestamist.

Valge Maja ka tunnistas et ümbritsevad osariigid tuginevad Florida praegusele 15-nädalasele abordiseadusele, mõistes teisipäeval pressikonverentsil hukka kavandatava kuuenädalase keelu.

“See keeld ei takistaks mitte ainult ligi 4 miljonil Florida reproduktiivses eas naisel saada abordiabi kuue nädala pärast, vaid mõjutaks ka peaaegu 15 miljonit reproduktiivses eas naist, kes elavad lõunaosariikides, kus on abordikeeld ja kes enam ei teeks seda. saab toetuda Floridale kui ravile juurdepääsu võimalusele, ”ütles Valge Maja pressisekretär Karine Jean-Pierre.

Tervishoiuameti (AHCA) andmed kinnitavad, et 2022. aastal tegi Florida osariigist abordi tegemiseks tuhandeid naisi rohkem kui eelmiste aastatega, samuti tehti rohkem aborte üldiselt ja rohkem aborte teisel trimestril. 2022. aastal tehti 6708 aborti sooritatud osariigiväliste patsientide kohta, ülespoole 2021. aastal 4873ja 2020. aastal 3988.

Ja kuna Florida elanikkond on kasvanud, on kasvanud ka abortide koguarv 82 192 aborti kokku 2022. aastal oli AHCA andmetel 75 118 neist esimesel trimestril ja 7 074 teisel trimestril. 2021. aastal oli neid 79 817 aborti kokku, millest 74 967 olid esimesel trimestril ja 4 850 teisel trimestril. Aasta 2020 Saag 74 868 aborti kokku70 594 esimesel trimestril ja 4 274 teisel trimestril.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply