Küsitlus: McCarthy heakskiit on tõusnud, tunduvalt parem kui Paul Ryan samal kohal kõnelejaskonnas

0

Esindajatekoja spiikri Kevin McCarthy (R-CA) heakskiidu ja soosimise reitingud tõusevad ning on sarnasel hetkel Paul Ryani omast palju paremad.

Economist/YouGovi küsitlus avaldatud Kolmapäev näitab, et McCarthy heakskiidu reiting on 41 protsenti ja tagasilükkamise reiting 34 protsenti. See märgid kuue protsendipunkti suurune puhaskasum võrreldes küsitluse korraldaja eelmise nädala uuringuga. Vabariiklastest valijate seas on McCarthy heakskiit 62 protsenti, samas kui vaid 17 protsenti ei nõustu – pluss 45 protsenti.

Võrdluseks: 2016. aasta jaanuari alguses läbi viidud YouGovi küsitluse kohaselt oli viimase GOP-i kõneleja Ryani üldine heakskiit pärast tema esimest kahte kuud 33 protsenti ja tagasilükkamise reiting 30 protsenti. näitas. Vabariiklaste seas oli tema heakskiit 45 protsenti ja 30 protsenti tauninud. McCarthy on 3o protsendipunkti võrra ees sellest, kus Ryan oli GOP-i valijatega sarnasel hetkel oma kõnes.

McCarthy on samuti nädala-nädalaselt märgatavalt tõusnud. Praegu on tal positiivne soosimisreiting 39 protsenti ja 38 protsenti taunijaid. See tähistab kõlari netovõimendust 12 punkti. Vabariiklaste seas hindas teda 63 protsenti ja vaid 22 protsenti ebasoodsast, mis näitab, et eelmise nädalaga on tõusnud 17 punkti.

Võrreldaval hetkel oli Ryani soodumus- ja ebasoodsushinnangud vastavalt 31 protsenti ja 38 protsenti. Vaid 45 protsenti vabariiklastest pidas teda pooldavaks, samas kui 39 protsenti ütles, et ta ei poolda. See tähendas pluss kuue protsendipunkti neto, mis on 35 punkti võrra väiksem kui McCarthy praegu.

McCarthy tõus vastab Fox News Anchor Tucker Carlsoni eelmisel nädalal 6. jaanuaril eetris tehtud kaadritele, mille kõneleja talle veebruaris esitas. Väidetavalt andis McCarthy Carlsonile umbes 41 000 tundi filmimaterjali – palju rohkem kui varem teatatud 14 000 tundi. Ta lubas eelmisel nädalal Breitbart Newsi Washingtoni büroo juhi Matthew Boyle’iga antud eksklusiivses pikas istumise intervjuus, et avaldab kõik videod täielikult.

“Tahame lihtsalt veenduda, et läbime need kõik ja see võtab aega,” ütles ta. “Esimese asjana ütles ka Tucker, et ta ei tahtnud mingeid väljumisi näidata, et probleeme tekitada. Küsisime Kapitooliumi politseilt: “Kas oli mingeid muresid?” Nad tulid tagasi ühega ja me leevendasime seda, kuid huvitav oli see, millega neil oli probleeme, Eric Swalwell oli seda osa näidanud viimased kaks aastat Internetis.

Vastajatest 42 protsenti kiidab heaks McCarthy otsuse anda Carsonile juurdepääs lintidele, samas kui 38 protsenti ei nõustu selle sammuga. 61 protsenti vabariiklastest toetab kõneleja otsust.

Küsitluses osales 10.-14. märtsil 1500 USA täiskasvanut ja kaalutud veapiir on pluss-miinus 3,2 protsendipunkti.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply