Lily Tomlin meenutab kuninganna Elizabeth II esinemist, töötajad ütlesid talle pärast “naljakat” mõtet “Ära julge”

0

Lily Tomlin on esinenud autoritasu eest ja räägib lugu.

Hiljutisel esinemisel saates “The Late Late Show with James Corden” meenus Tomlinile sõit Inglismaale, et esineda kuninganna Elizabeth II jaoks 1971. aasta olümpiamängude üritusel. Ta oli seal koos esinejate Liza Minnelli ja Osmondi perekonnaga.

“Ma tegin Edith Anni ja Ernestine’i,” ütles Tomlin, viidates kahele tema loodud ikoonilisele tegelasele. “Ma arvasin, et see oleks väga naljakas. Arvasin, et kuninganna naudiks, kui Edith ütleks: “Ma lähen Inglismaale kuninganna Elizabethi vaatama. [and make a face]ja nad ütlesid: “Ära julge, ära julge.”

“Ma arvasin, et ta oleks seda teinud, ja ma arvasin, et tal oleks püüdjakinnas olnud ja ta oleks rahvale lehvitanud. Vean kihla, et meil oleks võinud lõbus olla. Mind lõigati siinsamas ära,” lisas ta. põlvedele osutades.

Tomlin meenutas, et soovis kuninganna Elizabeth II-le esinedes nägu teha, kuid ta ütles, et tal kästi seda mitte teha, kuigi ta arvas, et varalahkunud monarhile oleks see meeldinud.

Tomlin meenutas, et soovis kuninganna Elizabeth II-le esinedes nägu teha, kuid ta ütles, et tal kästi seda mitte teha, kuigi ta arvas, et varalahkunud monarhile oleks see meeldinud. (Phillip Faraone / Getty Images for Paramount Pictures / fail)

Kuninganna Elizabeth II suri 8. septembril 2022. Ta oli 96-aastane.

Kuninganna Elizabeth II suri 8. septembril 2022. Ta oli 96-aastane. (Tim Grahami pildikogu / Getty Images / fail)

LILY TOMLIN SAAB AUHIND „FILMID TÄiskasvanutele”.

Tomlin oli saates reklaamimas oma uut filmi koos oma kauaaegse sõbra Jane Fondaga “Moving On”. Filmis mängivad nad endisi sõpru, kes kohtuvad pärast aastatepikkust võõrandumist ühe parima sõbra matustel. Nad koostavad plaani, kuidas maksta kätte oma sõbra mehele, kes aastaid tagasi nende suhtega sassi läks.

Kogu filmi jooksul hakkavad nad oma probleeme lahendama ja piirdeid parandama. Filmis teevad kaasa ka Malcolm McDowell, Richard Roundtree, Sarah Burns ja Catherine Dent.

Fonda ja Tomlin on aastate jooksul mitu korda ekraanil koostööd teinud, nende esimene ühine film on 1980. aasta komöödiaklassika “9 kuni 5”, milles nad töötavad koos, et oma bossile kätte maksta.

Nad mängisid koos ka Netflixi filmis “Grace ja Frankie” ning viimati filmis “80 For Brady” koos Sally Fieldi ja Rita Morenoga.

Tomlin ja Fonda on koos esinenud paljudes projektides, sealhulgas "9 kuni 5," "Grace ja Frankie" ja "80 Brady jaoks."

Tomlin ja Fonda on koos esinenud mitmetes projektides, sealhulgas “9 kuni 5”, “Grace ja Frankie” ja “80 For Brady”. (JB Lacroix / Getty Images)

Mis puudutab filmi “9 kuni 5” järge, siis ei tundu, et Tomlinil endal oleks lootust, et järg teoks saab, öeldes, et isegi kui see juhtub, pole mingit garantiid, et esialgne näitleja saab sellest osa.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

2019. aasta “Grace ja Frankie” paneelil PaleyFestil selgitas Fonda, et nad kõik “ootavad stsenaariumit”, ajendades Tomlinit ütlema: “Kõik on väga lootusrikkad”, lisades naljaga pooleks: “Me ei pruugi seda näha.”

Nende “9 kuni 5” kaasnäitleja Dolly Parton ütles 2018. aastal ABC Newsi saates “Nightline”, et “kõik on järjest väga huvitatud” ja on “kõik nõustunud, et (neile) meeldiks seda teha, kui see on nii. õige.”

“Kõik need aastad oleme rääkinud filmile “9-5″ järge tegemisest, kuid sellel polnud kunagi mingit mõtet,” ütles Parton. “Kuni hiljuti [with] kogu võrdne töö võrdse tasu eest ja kogu ahistamine töökohal [backlash]otsustasime, et proovime teha veel ühe.”

Fännid on lootnud a "9 kuni 5" järg pärast esimese ilmumist, kusjuures Parton ütles, et see polnud kunagi mõtet enne hiljutist poleemikat võrdse palga üle.

Fännid on lootnud “9 kuni 5” järge pärast esimese ilmumist, kusjuures Parton ütles, et see polnud kunagi mõtet enne hiljutist poleemikat võrdse tasustamise üle. (Michael Ochsi arhiivid / Getty Images / fail)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Moving On” jõuab kinodesse 17. märtsil.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply