Linnavolikogu kiidab heaks rahastamise Chicago sisserändajate sissevooluga tegelemiseks

0

Pärast seda, kui Chicago linnavolikogu kiitis heaks miljonite dollarite suuruse riikliku rahastamise linna sisserändajate sissevooluga tegelemiseks, tekkis kogukonna liikmete ja aktivistide vahel arutelu.

Mõned inimesed, nagu Tyrone Muhammad, kogukonna ja sotsiaalsete muutuste või ECCSi endiste miinuste tegevdirektor, on ärritunud.

“Tundub, et keegi ei kuula ja keegi ei hooli meie kogukonnast,” ütles Muhammad.

“See, et me pöörame ümber ja näeme, et 20 miljonit dollarit saab nii kiiresti kätte, ja te saate lihtsalt riigilt 20 miljonit dollarit hankida probleemide lahendamiseks, mida oleme viimased viis aastat ressursse küsinud, on kohutav,” ütles Muhammad NBC 5-le.

Ta ütles, et raha saab kasutada mujal.

“Oleme nutnud ressursside järele, et teha nendes kogukondades vägivallaga seotud sekkumisi ja arendada tööjõudu,” ütles Muhammad.

Teised, nagu Väikeküla kogukonna nõukogu president Baltazar Enriquez, toetavad koja otsust.

“Oleme põnevil, et nad selle raha toovad,” ütles Enriquez NBC 5-le.

Enriquez ütles, et mõistab selle rahastamise tähtsust, sest ta oli kunagi migrant.

“Paljud neist küsivad riideid, eluaset ja töökohti ning ööbimiskohta,” ütles Enriquez.

25th Ward Alderman Byron Sigcho-Lopez ütles, et raha võib minna mõnele neist vajadustest, mistõttu hääletas ta rahastamise heakskiitmise poolt.

“Me ei suuda rahuldada isegi põhivajadusi, nagu peavarju ja toiduga kindlustamatusega tegelemine, ja mitte ainult pagulaste jaoks, see on kogu linnas,” ütles ta.

20th Ward Alderwoman Jeanette Taylor hääletas vastu. Ta leiab, et raha kulutaks paremini Chicago elanikesse investeerimiseks.

„Me valime ja valime, kelle eest hoolitseme? Jah, me oleme pühamulinn, aga me ei räägi ka sellest, kuidas mustanahalised migrandid ei jõua Chicagosse suunduvale bussile, kuidas haitilasi ja aafriklasi on halvasti koheldud – kus see vestlus on? küsis ta linnavolikogu istungil.

Kuigi meede vastu võeti, jääb 20 miljoni dollari suurune rahastus tunduvalt alla linna taotletule, mis oli veidi alla 54 miljoni dollari.

“Kui nad võiksid leida raha sõdade jaoks, siis miks mitte leida raha meie migrantidele?” küsis Enriquez.

Alderman Sigcho-Lopez ütles, et üksikasjad selle kohta, millal ja kuidas raha jagatakse, tuleb veel kindlaks määrata.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply