“Lõhestav ja julm”: Pentagon võib hoolimata tühistatud vaktsiinimandaadist välja visata 16 000 vaktsineerimata sõdurit

0

Pentagon ütles hiljutises kirjas seadusandjatele, et see võib välja visata kuni 16 000 vaktsineerimata sõdurit, hoolimata sellest, et tema koroonaviiruse vaktsiini mandaat enam ei kehti.

Sõjaväe asekaitseministri Gilbert Cisnerose kirjas öeldi, et vaatamata sellele, et mandaat enam ei kehti, jätkavad sõjaväeametnikud juhtumite individuaalset läbivaatamist, et teha kindlaks sobivad meetmed nende vägede suhtes, keda ei vaktsineeritud ja erandit ei taotlenud.

Gilbert Ray Cisneros Jr, kaitseväe asekantsleri ametikoha kandidaat personali ja valmisoleku küsimustes, valmistub teisipäeval, 13. juulil 2021. aastal Dirkseni hoones Senati relvajõudude komitee kinnitamiskuulamisel kaitseministeeriumi kandidaatidele tunnistama. (Tom Williams/CQ-Roll Call , Inc Getty Images kaudu)

See kehtiks umbes 16 000 vaktsineerimata sõduri kohta, vastavalt kirjale, millest selgus, et umbes 69 000 sõdurit jäi vaktsineerimata, kuid 53 000 taotles mingit erandit, kas usulist, meditsiinilist või halduslikku erandit.

Ülejäänud 16 000 võidakse Pentagoni sõnul siiski eraldada – hoolimata sellest, et vabariiklased sundisid administratsiooni eelmise aasta lõpus 2023. aasta riigikaitsevolituste seaduse alusel mandaadi tühistama.

Sõjaväe allkomitee esimees Jim Banks (R-IN) kritiseeris Pentagoni poliitikat karistada vägesid, kes erandit ei taotlenud.

AMEERIKA ÜHENDRIIGID – 15. NOVEMBER: R-Ind. esindaja Jim Banks saabub teisipäeval, 15. novembril 2022 Capitoli külastuskeskuses toimuvatele vabariiklaste esindajatekoja juhtvalimistele. (Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc Getty Images kaudu)

Rep Jim Banks (R-IN) saabub teisipäeval, 15. novembril 2022 Capitoli külastuskeskuses toimuvatele vabariiklaste esindajatekoja juhtvalimistele. (Tom Williams/CQ Roll Call)

„On uskumatult lõhestav ja julm isamaaliste teenistuse liikmete vallandamine, kuna nad keelduvad järgimast erakondlikku ja kahjulikku reeglit, mida enam ei eksisteeri. Minu jaoks on ainus seletus see, et Bideni administratsioon soovib konservatiivseid teenistujaid sõjaväest puhastada, ”ütles Banks.

Hiljutisel kuulamisel küsitles Banks Cisnerost, kas karistada teenistujaid volituste eest, mis enam ei kehti. Cisnerose sõnul oli põhjuseks see, et mandaat oli selle andmise ajal “seaduslik korraldus” ja et väed, kes jäid vaktsineerimata, kuid ei taotlenud erandit, “eirasid seaduslikku käsku”.

“Need, kes keeldusid vaktsiinist ega esitanud majutustaotlust, keeldusid seaduslikust tellimusest,” vastas Cisneros.

Banks avaldas talle survet tühistatud mandaadi jõustamise mõttele.

Cisneros ütles: “Hea korra ja distsipliini säilitamiseks on väga oluline, et meie teenistujad järgiksid korraldusi, kui need on seaduslikud.”

DOD pole aga kunagi avalikult vastanud küsimustele, kas vaktsiinivolitus oli seaduslik või mitte.

Nagu Breitbart News varem teatas, saab DOD lubada vaktsiini, mis on heaks kiidetud erakorraliseks kasutamiseks, ainult siis, kui kaitseminister taotleb ja saab presidendilt loobumist. Selle asemel kirjutas toonane tsiviilkaitseametnik Terry Adirim memo, milles väitis, et EUA vaktsiin ja FDA poolt heaks kiidetud vaktsiin on “vahetatavad”.

DOD on vältinud seda, kas kaitseminister Lloyd Austin taotles ja sai president Joe Bidenilt loobumist või mitte.

Jälgige Breitbart Newsi Kristina Wongi Twitter, Tõde Sotsiaalnevõi sisse Facebook.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply