Mark Ballas teatas, et lõpetab DWTS-il võistlemise

0

14. märts (UPI) – Mark Ballas teatas, et pärast 20 aastat ei võistle ta enam sarjas Tantsud tähtedega.

36-aastane Ballas edastas uudise pühapäeval Las Vegases toimuva DWTS-i live etapi tuuri lõpp-peatuse ajal.

“Alustasin seda teekonda, kui olin 21, 22. Ausalt öeldes, kui saan teile, fännidele, tantsida ja esineda, olete te parimad fännid. Aitäh, ”ütles Ballas ühe fänni veebis postitatud videos.

“Niisiis, ma tahan lihtsalt lõpetuseks öelda, et see on viimane kord, kui näete mind selles ametis tantsimas. Ma jõuan täna õhtul lõpule. See on mu viimane tants.”

Ballas alustas saates 5. hooajal 2007. aastal.

Ta võitis võistluse peegelpallikarika kolm korda, viimati 31. hooajal eelmise aasta novembris, kui tema partneriks oli TikToki staar Charli D’Amelio.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply