McCaul: Pence Right Trumpi hukkamõistmisel 6. jaanuaril

0

Esindaja Michael McCaul (R-TX) ütles pühapäeval CBS-i saates Face the Nation, et endisel asepresidendil Mike Pence’il oli õigus, kui kritiseeris endist presidenti Donald Trumpi tema rolli eest 6. jaanuari 2021 mässus.

Osaline ärakiri järgmiselt:

MARGARET BRENNAN: Mul on täna teiega palju asju ajada. Kuid ma tahan alustada sealt, kus ma just pooleli jäin, nende väga tugevate märkustega Mike Pence’ilt eile õhtul. Kas sa tahad end tema öelduga seostada?

REP. MCCAUL: Lubage mul lihtsalt öelda, et asepresident Pence kasutas sel päeval moraalset selgust ja otsustusvõimet, täites oma põhiseaduslikku vastutust, kinnitades hääli ja lugedes neid. Sel päeval vältis ta suuremat põhiseaduslikku kriisi. Nagu teate, hääletasin sertifitseerimise poolt, see on meie põhiseaduslik roll mitte tühistada riiklikult kinnitatud hääletussedeleid. Nii et olen nõus. Tähendab, vaata, oli pime-pime päev. Ja ma arvan, et inimesed saavad – ajalugu hindab kõiki selle järgi, mida nad tol päeval tegid.

MARGARET BRENNAN: See oli üsna karm hukkamõist Donald Trumpi suhtes, keda ta varem otseselt nii omaks võtnud ei ole. Kuid see on ka uudistes tagasi, juhataja, sest just parlamendi spiiker andis neile 41 tuhandele tunnile jälgimisvideole juurdepääsu Fox Newsile, mis seejärel kasutas sündmuste ümbersõnastamist, püüdes seda desinfitseerida, püüdes valgendamise ajalugu. Kas arvate, et vabariiklaste juhtkonnal oli viga sõlmida leping Tucker Carlsoniga? See on see, kellest Mike Pence rääkis?

MCCAUL: Ma tean, et Kevin McCarthy on kogu videolindi Fox Newsile üle andnud. Ta on andnud mulle kindlustunde, ma arvan, et ta annab selle üle kogu meediale. Usun neljandasse pressivabadusse ja arvan, et ameeriklased väärivad kogu selle päeva kaadrit nägema ja kõik kaadrid ei ole, teate, Kapitooliumi turism. See näitab väga sünget ja traagilist päeva, mille tunnistajaks ma omal nahal nägin, mille käigus rünnati meie Kapitooliumi politseid, 140 neist sai vigastada, kaks torupommi. Hukkus üks Kapitooliumi politseinik ja hukkus protestija. See ei ole hea päev. Ja ma arvan, et seda oleks tulnud ära hoida, kui meil oleks sel päeval varem olnud hea intelligentsus. Ja vaata, ma toetan õiguskaitset, nagu see DC kuritegevuse seaduseelnõu, mida me vastu võtsime. Toetan õiguskaitset kõikjal, eriti Ameerika Ühendriikide Kapitooliumis.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply