Meditsiinikool avab pärast föderaalset uurimist stipendiumi valgetele üliõpilastele

0

Lõuna-Carolina Meditsiiniülikool (MUSC) vaatas pärast uurimise algatamist läbi programmid ja stipendiumid valgete üliõpilaste kaasamiseks.

Haridusministeeriumi kodanikuõiguste büroo (OCR) uuris MUSC-i pärast nende tegemist teatatud meeste ja valgete inimeste väljajätmise eest mõnest mitmekesisuse stipendiumist, mis eeldas, et taotleja peab kuuluma demograafilisse rühma “meditsiinis alaesindatud.”

Meditsiinikool teatas OCR veebruaril, et nad avavad oma stipendiumid üliõpilastele “rassist olenemata”.

28. veebruar kiri OCR-ist märgib, et: “Ülikool teavitas OCR-i, et programmi nimetatakse nüüd tervisevõrdluse saavutamise mitmekesisuse edendamise kaudu (AHEAD) külalisüliõpilaste programmiks ja et programmis osalemise õigus on avatud üliõpilastele sõltumata rassist”, enne kui jätkas öeldust: “OCR kontrollis, et ülikooli veebisait nimetab programmi AHEAD ja et see ei maini enam rassi, nahavärvi ega rahvuslikku päritolu.

Programm ei välista enam otseselt ühtegi inimest nende rassi tõttu ja on selle asemel avatud:

…puuetega üliõpilased, maapiirkondadest pärit üliõpilased, esimese põlvkonna kolledži üliõpilased, LGBTQ kogukonna liikmed, ebasoodsas olukorras olevad või marginaliseeritud taustaga õpilased ja teised üliõpilased, kes on huvitatud arstide tööjõu mitmekesistamisest ja/või tervishoiualaste erinevuste käsitlemisest kogukondades, mida nad teenindavad.

Laura Morgan organisatsioonist Do No Harm, mis on pühendunud meditsiinis ärkanud soo- ja rassiideoloogiate vastu võitlemisele, kommenteeris MUSC otsust, öeldes “See otsus näitab, et nad teavad hästi, et kaasamise varjus rassiliselt diskrimineerivate vastuvõtutavade rakendamine mitte ainult ei alanda mitmekesisuse nimel standardeid, vaid rikub föderaalseadusi.”

Samal ajal kritiseeris organisatsiooni juht dr Stanley Goldfarb liikumist kriitilise rassi teooria juurutamiseks meditsiinivaldkonda, öeldes: “Need, kes väidavad mitmekesisuse tähtsust meditsiinilises tööjõus ja meditsiinikooli sisseastumisel, seavad üliõpilaste ja praktikute, eriti vähemuste huvid patsientide huvidest kõrgemale.”

Breitbart News on uurinud ja dokumenteerinud liikumist nn.tervise võrdsus”, mille eesmärk on kasutada kriitilist rassi teooriat, et teavitada meditsiinivaldkonna institutsioonide tavadest ja poliitikast.

Spencer Lindquist on Breitbart Newsi reporter. Jälgi teda Twitteris @SpencerLndqst ja võtke ühendust aadressil slindquist@breitbart.com.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply