Meghan Markle, prints Harry tütar printsess Lilibet Diana ristiti Californias, kuninglik perekond ei ilmu kohale

0

Meghan Markle ja prints Harry tütar Lilibet Diana ristiti intiimsel tseremoonial Montecitos, Californias, kus perekond elab.

21-kuuse tüdruku tähistamine kinnitati kolmapäeval. Ta saab juunis 2-aastaseks.

“Võin kinnitada, et printsess Lilibet Diana ristis reedel, 3. märtsil Los Angelese episkopaalse piiskopkonna piiskop, rev John Taylor,” ütles Sussexi hertsogi ja hertsoginna pressiesindaja Fox News Digitalile tehtud avalduses.

Allikas rääkis ajakirjale People, et paar esitas kutse kuningas Charlesile, kuninganna abikaasa Camillale, prints Williamile ja Kate Middletonile; nad aga kohal ei olnud. Buckinghami palee pressiesindaja ei vastanud kohe Fox News Digitali kommentaaritaotlusele.

KUNINGAS CHARLES PAKUB MEGHAN MARKLE’ile, PRINTS HARRY’LE PÄRAST väljatõstmise järel “ELTEELT”: EKSPERT

Kolmapäeval selgus, et Sussexi hertsogi ja hertsoginna juunis 2-aastaseks saav tütar Lilibet Diana on ristitud printsessiks.

Kolmapäeval selgus, et Sussexi hertsogi ja hertsoginna juunis 2-aastaseks saav tütar Lilibet Diana on ristitud printsessiks. (Mike Coppola)

Kuninglik ekspert Hilary Fordwich väitis Fox News Digitalile, et kohal oli umbes 20–30 külalist, sealhulgas Markle’i ema Doria Ragland. Lilibeti ristiisa Tyler Perry lennutas Atlantast ka 10-liikmelise koori.

Kuningas George V poolt 1917. aastal kehtestatud reeglite kohaselt anti 3-aastasele Archie’le ja tema nooremale õele-vennale printsi ja printsessi tiitlid. Kolmapäeval kinnitati, et palee uuendab oma veebisaiti, et kajastada neid pealkirju. Praegu on lapsed kirjas kui “meister Archie Mountbatten-Windsor” ja “Miss Lilibet Mountbatten-Windsor”.

See teade tähistas esimest korda, kui laste tiitleid kasutati avalikult.

Laste tiitlite küsimus oli kesksel kohal kaks aastat tagasi paari teleintervjuu ajal Oprah Winfreyga 2021. aastal. Kahest rassist pärit hertsoginna (41) ütles, et kui ta oli Archie’st rase, “olid nad” – arvatavasti palee. öeldes, et nad ei taha, et temast saaks prints… mis erineks protokollist.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Tyler Perry on Lilibet Diana ristiisa.

Tyler Perry on Lilibet Diana ristiisa. (Getty Images)

Markle väitis, et see oli tingitud sellest, et Archie oli kuningliku perekonna “esimene värviline liige” ja oleks tähistanud esimest korda, kui kuninglikule lapselapsele ei antud sama tiitlit kui teistele lapselastele. Tol ajal ütlesid kuninglikud eksperdid, et Markle’i kommentaarid näisid põhinevat kuninglike tiitlite andmise valesti mõistmisel.

Tiitlid antakse kooskõlas kuningas George V poolt 1917. aastal välja antud dekreediga, mis piirab printsi ja printsessi tiitlid ainult suverääni meessoost lapselastega. Kuni kadunud kuninganna Elizabeth II elas, olid Harry ja tema vanem vend prints William suverääni lapselapsed. Harry ja Williami lapsed kui lapselapselapsed ei saanud tiitleid automaatselt.

Elizabethil oli aga võim reegleid muuta ja 2012. aastal otsustas ta, et prints Williami ja tema naise Kate Middletoni lastest saavad printsid ja printsessid. See määrus ei kehtinud Markle’i ja Harry (38) suhtes.

Olukord aga muutus, kui möödunud aasta septembris astus troonile oma ema surma tõttu kuningas Charles III. William ja Harry on kuninga pojad, mis tähendab, et nende järglased on nüüd kuninglikud lapselapsed ja neil on õigus olla tuntud kui prints ja printsess.

PRINTS HARRY tunnistab, et PSÜHEDEELILISED NARMID AITASID TAL MINEVIKUSTE TRAUMADEGA TEGELDA

Üks allikas väitis, et Lilibet Diana pidustustele kutsuti teiste seas ka prints William ja Kate Middleton.

Üks allikas väitis, et Lilibet Diana pidustustele kutsuti teiste seas ka prints William ja Kate Middleton. (Chris Jackson)

Sellest hoolimata on nad Buckinghami palee veebisaidil viimased kuus kuud jäänud lihtsaks “meistriks” ja “missiks”.

“Kuigi mõned võivad seda pidada Harry ja Meghani oliivioksaks, jääb see segaseks, mida nad tahavad,” ütles Fordwich. “On raske mõista, miks nad tahaksid oma lapsi veelgi rohkem siduda asutusega, mida nad on pidanud rassistlikuks.”

Pühapäeval kinnitati, et kuninga kantselei oli Harryga uue monarhi kroonimise asjus ühendust võtnud, suurendades võimalust, et prints osaleb ajaloolisel tseremoonial hoolimata pingetest kuninglikus perekonnas.

Kui Harry ja tema naine osaleksid 6. mail Londonis Westminster Abbeys toimuval kroonimisel, oleks see Charlesi ja tema noorema poja esimene kohtumine pärast seda, kui Harry süvendas lõhet Windsori majas, paljastades perekonna saladused oma enimmüüdud raamatus. Varu.”

PRINTS HARRY, MEGHAN MARKLE SAAB KUNINGAS CHARLES III-LT KROONIMISKUTSE

Kuningas Charles kroonitakse 6. mail. Kas Sussexi hertsog ja hertsoginna osalevad, pole selge.

Kuningas Charles kroonitakse 6. mail. Kas Sussexi hertsog ja hertsoginna osalevad, pole selge. (Alastair Grant)

Paari pressiesindaja ütles, et Harry sai kuninga büroost kroonimise kohta “e-kirjade”. Buckinghami palee ei vastanud kohe kommentaaritaotlusele.

“Kohe otsust selle kohta, kas hertsog ja hertsoginna osalevad, me praegu ei avalikusta,” seisis paari büroo avalduses.

Sussexi hertsog ja hertsoginna loobusid kuninglikest kohustustest 2022. aastal. Nüüd elavad nad Californias koos Archie ja Lilibetiga.

Associated Press aitas selle raporti koostamisele kaasa.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply