Menendez: Kartellid juhivad piirialasid, mitte Mehhiko valitsust

0

Senaator Bob Menendez (D-NY) ütles pühapäeval NBC saates “Meet the Press”, et Mehhiko piirilinnu juhtisid kuritegelikud kartellid, mitte valitsus.

Ankur Chuck Todd ütles: “Hea küll. Lubage mul liikuda selle juurde, mis juhtus sel nädalavahetusel nelja ameeriklasega. Mida see paljastas, kas tõsiasi, et see on Mehhiko administratsioon, mis on valinud kartellidega suhtlemisel teistsuguse taktika, mis tähendab, et nad ei taha nendega tegeleda nii, nagu eelmine administratsioon tegi, ja tundub, et nad ei taha. teha koostööd Ameerika Ühendriikidega ja saada meilt abi kartellidega tegelemisel. Kuidas te sellega toime tulete, kui teil on Mehhiko valitsus, mis ei pruugi olla samal lainel?

Menendez ütles: “See on üks meie suuri väljakutseid. President López Obrador rääkis ametisse astumise ajal suudlustest, mitte kuulidest. See ei tööta eriti hästi. Piiriäärseid kogukondi juhivad kartellid, mitte Mehhiko valitsus. Mehhiko vastutab eelkõige oma kodanike ees oma territooriumil ohutuse ja turvalisuse tagamise eest ning samuti nende ees, kes tema riiki külastavad. Seega peame märkimisväärselt suurendama oma osalust Mehhikos ja see ei saa olla seotud majandusega, vaid ka ohutuse ja turvalisusega. Ma kardan, et oleme selles ja ka demokraatia küsimustes vales suunas. See on praegune oht, millega peame tegelema ja me peame mehhiklased kaasama viisil, mis ütleb, et peate oma turvalisuse nimel palju rohkem tegema. Me saame neid aidata ning meil on luureandmeid ja muud teavet, mida saame jagada, kuid me vajame, et nad oma riigis jõustaksid.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply