Menendez: ma kardan, et Bidenist saab peavarjupaigast keelduja

0

Senaator Bob Menendez (D-NY) ütles pühapäeval NBC saates “Meet the Press”, et ta on mures, et president Joe Bidenist võib saada “peavarjupaigast keelduja”, kui ta kordab perekonna kinnipidamispoliitikat.

Menendez ütles: “Parim osa administratsiooni immigratsioonipoliitikast esimese kahe aasta jooksul on see, et nad lõpetasid perekondliku kinnipidamise, mis osutus nii Obama kui ka Trumpi administratsiooni läbikukkumiseks, et takistada inimesi tulemast. Meil on vaja terviklikku plaani piiriga tegelemiseks.

Ta jätkas: “Kui minu olukord on selline, et ma olen riigis, kus jäämine tähendab seda, et ma suren kindlasti, näen oma tütart vägistamas või poega vägistamas, siis ma põgenen. Noh, me peame sellest aru saama ja sellega tegelema.

Menendez lisas: “Inimesed, kes põgenesid nende diktatuuride eest, kui administratsioon avas põgenejatele seadusliku tee, nägi see dramaatiliselt vähenemist. See on lihtsalt näide sellest, mida saab teha nii, et nii piirile on hea kui ka meie rahvuse säilimine asüüli säilitava rahvana. Kui ei, siis kui administratsioon seda teed läheb, kardan, et presidendist saab varjupaiga peaeitaja.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply