Michael J. Fox kaisutab uut kutsikat imearmsal fotol

0

Michael J. Fox on uhke koeraisa.

Esmaspäeval astus näitleja oma Instagrami, et jagada fotot oma uuest kutsikast Blue. Pildil kummardub Fox oma perre uuele lisandusele.

“Hei Blue, tere tulemast oma uude koju!” kirjutas ta postitusele pealkirjaks.

Fännid ja eakaaslased ujutasid “Tagasi tulevikku” staari kommentaarirubriiki. Julianne Moore kirjutas: “Oh issand! Nii armas.”

MICHAEL J. FOX VÕTTIS VASTU PARKINSONI tõve EDENDAMISE JA UURIMISTE EEST AUSCARI AUHINDA

Julianna Margulies lisas: “Omg! Nii armas!” Ja Ali Wentworth lisas: “SEE ON HULLUD PÄHTRID! Milline imeline tüdruk! Ütle talle, et tädi Ali ei jõua ära oodata, et saaks mängida…”

Staari uus perre lisandus pärast seda, kui tema koer Gus suri 2021. aasta aprillis.

“Gus – suurepärane koer ja lojaalne sõber, jääme sinust puudust tundma,” kirjutas Fox toona Instagramis.

Fox on loomasõber ja teda näidati 2020. aastal CBS-i erisaates “The Pet Project”, rääkides sellest, mida Gus tema jaoks tähendas.

Michael J. Fox jagab imearmsat pilti oma uue kutsika Bluega.

Michael J. Fox jagab imearmsat pilti oma uue kutsika Bluega. (Michael J. Fox Instagram / Getty Images)

“Te teate, et olenemata teie olukorrast, ükskõik mida te tunnete, on see loom teiega ja on teiega ühenduses ning teie tunnete,” ütles Fox. “See on jõu kordistaja.

“Sinu instinkt, kui teil on krooniline haigus, on mõnikord isoleerida ja muuta oma maailm võimalikult väikeseks, et teil poleks palju tegemist, kuid koer avab teid.”

Näitlejal diagnoositi Parkinsoni tõbi 1991. aastal ja ta tuli oma diagnoosiga avalikkuse ette 1998. aastal.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Pärast seda, kui Fox pidi 2018. aastal seljaajust kasvaja eemaldanud operatsiooni tõttu kõndima ümber õppima, olid Gusi ja Foxi abikaasa Tracy Pollan tema suurimad toetajad.

“Ta tiirutab ümber ratastooli sellise madala “woow woow, wow woow” ja istus ratastooli ette otse minu ette ja vaatas mulle otsa ja ma ütlesin: “Kõik saab korda”,” ütles.

Tracy Pollan ja Michael J. Fox

Tracy Pollan ja Michael J. Fox (Emma McIntyre / WireImage)

Fox ja Pollan on olnud abielus peaaegu 35 aastat. Paar osales hiljuti koos Filmikunsti ja -teaduste akadeemia 13. Governors Awardsi jagamisel novembris.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Hoolimata Parkinsoni tõve diagnoosFox jätkas näitlemist kuni pensionile minekuni 2020. aastal.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply