Mike Epps vastab pärast seda, kui Indianapolise lennujaama turvatöötajad leidis tema seljakotist laetud relva: “Mul oli pikk öö”

0

Koomik Mike Epps vabandas oma fännide ees mõni päev pärast seda, kui föderaalagendid konfiskeerisid tema valdusest laetud relva, kui ta üritas Indianapolise rahvusvahelises lennujaamas lennukile minna.

Instagrami postitatud videos ütles Epps, et kannab relva alati kaasas, kuid soovis vabandada juhtunut ümbritseva “negatiivsuse” pärast.

“Soovin kiita kõiki oma fänne seal. Ma tahan vabandada, kui näete lennujaamas relvasüüdistuse kohta negatiivset,” ütles 52-aastane näitleja ja koomik.

Oma märkustes ütles Epps, et ta “unustas”, et tal oli relv käes pärast “pikka ööd” Indianapolises, kus ta juhtis eelmisel õhtul saadet Gainbridge Fieldhouse’is koos DL Hughley ja Cedric the Entertaineriga.

INDIANA LENNUJAAMA POHMELISEST MIKE EPPSilt konfiskeeriti laetud relv

Mike Epps laval 7. detsembril 2021 Californias Santa Monicas Barkeri angaaris peetud 2021. aasta People's Choice Awardsi ajal.

Mike Epps laval 7. detsembril 2021 Californias Santa Monicas Barkeri angaaris peetud 2021. aasta People’s Choice Awardsi ajal. (Alberto Rodriguez/E! Entertainment/NBCUniversal/NBCU fotopank Getty Images kaudu)

“Mul oli pikk õhtu. Mul oli kodulinnas etendus ja ma sõna otseses mõttes unustasin, et mul oli püstol kotis,” rääkis ta.

Transporditurbeameti ametnikud avastasid pühapäeva hommikul Eppsi seljakotist Smith & Wessoni .38 kaliibriga püstoli ja see konfiskeeriti sündmuskohal.

Eppsit ei vahistatud, kuid teda võidakse süüdistada.

USA LENNUJAAMA TURVASTE PEATÜKKID 2022. AASTAL 6542 PÜSSI

Marioni maakonna prokuratuur uurib juhtumit, kuigi pressiesindaja Michael Leffler ütles, et süüdistused on ebatõenäolised.

“Need asjad põhjustavad harva kriminaalsüüdistusi,” ütles Leffler.

Mike Epps esines 16. veebruaril 2023 Jimmy Kimmel Live'i saates erikülalisena koos Katy Perry ja Lionel Richie ning muusikalise külalise Beckiga!

Mike Epps esines 16. veebruaril 2023 Jimmy Kimmel Live’i saates erikülalisena koos Katy Perry ja Lionel Richie ning muusikalise külalise Beckiga! (Randy Holmes / ABC Getty Images kaudu)

Ta lisas: “Ma arvan, et on oluline märkida, et põhikirja ja kohtupraktikaga nõutud tõendamiskohustus nõuab, et tõestaksite, kas isik tõi tulirelva teadlikult või tahtlikult. Üldiselt on kõige levinum asjaolu, et tulirelvad, mis asuvad TSA või lennujaama politsei jäetakse tahtmatult kottidesse.”

Kolmapäevases videos kaitses Epps samuti oma otsust relva kanda, öeldes, et see oli tema enda kaitseks. Samuti julgustas ta oma toetajaid “rihma kinni jääma”.

“Kui tahad teada, miks ma relva kannan, kannan kogu aeg raha. Mul on ehted seljas ja need tüübid röövivad siin inimesi. Nii et ma tahan teha selgeks, et ma ei ole väljas. siin ei tee midagi valesti. Aga ma hoian relva käes, sest pean end kaitsma. Mõnikord ei ole ma oma turvalisusega,” selgitas ta.

“POHMUULI” STAAR MIKE EPPS kaebati ÖÖKLUBIS PILDISTAMISE PÄRAST kohtusse

Foto on tehtud esmaspäeval, 7. veebruaril 2022 Indianapolise rahvusvahelises lennujaamas Indianapolises, Indiana osariigis USA-s.

Foto on tehtud esmaspäeval, 7. veebruaril 2022 Indianapolise rahvusvahelises lennujaamas Indianapolises, Indiana osariigis USA-s. (Luke Sharrett / Bloomberg Getty Images kaudu)

Mike Eppsi on nähtud kell "Jimmy Kimmel otse-eetris" 16. veebruaril 2023 Californias Los Angeleses.

Mike Eppsi saab näha 16. veebruaril 2023 Californias Los Angeleses toimuval saatel “Jimmy Kimmel Live”. (RB/Bauer-Griffin/GC Images)

Näitleja (“Upshaws”, “Hangover”) lõpetas: “Lihtsalt tahan teile kõigile teada anda, et olen endiselt positiivses meeleolus. Ja vabandust, et see juhtus. Võin teile öelda vaid, et maailm on hull; olge. rihmaga.”

Epps kirjutas video pealkirjaks: “Täname mõistva suhtumise eest.”

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Lennujaamaametnikud ei öelnud, kuhu Epps lendab või kas ta reisis üksi.

Epps teeb oma Marvel Cinematic Universe’i debüüdi filmis “Madame Web”, mille peaosas on Dakota Johnson, ning ta astub üles Apple TV+ sarjas “Lady in the Lake” Natalie Portmaniga peaosas.

Associated Press aitas selle raporti koostamisele kaasa

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply