Minnesota mees kasutas põdrasarvet seksuaalkurjategija tapmiseks, kelle arvates ta oli noort tütart jälitanud: šerif

0

Minnesota mehele esitati reedel süüdistus varem lapse seksuaalse kallaletungi eest süüdi mõistetud eaka mehe surmavas peksmises, kes tema arvates oli varem tema väikest tütart jälitanud.

27-aastane Levi Axtell sai süüdistuse teise astme mõrvas 77-aastase Lawrence V. Scully surmas, kes peksti kolmapäeval oma kodus Grand Marais surnuks.

Reedel esitatud kuriteokaebuse kohaselt tappis Axtell Scully labida ja põdrasarvega ning sõitis seejärel Cooki maakonna šerifi kontorisse ja tunnistas üles, Minneapolis Star Tribune teatatud.

Reedel toimunud videokuulamisel määrati Axtelli kautsjoniks miljon dollarit.

Kaitseadvokaat Dennis Shaw märkis kohtuistungil, et Axtellil ei olnud seni tõsist kriminaalset ajalugu ja tema pikaajalised sidemed Grand Marais’ga muutsid temas minimaalse lennuriski.

Axtell jääb Cooki maakonnas vangi. Tema järgmine kohtuistung on määratud 10. aprillile.

2018. aastal väitis Axtell, et Scully jälitas oma 22-kuust tütart ja teisi lapsi oma kaubikus, mille ta parkis oma Grand Marais’ päevahoiu lähedale.

Axtell taotles kaitsemäärust, mis anti, kuid kohtudokumentide kohaselt vallandati mõne nädala jooksul.

Cooki maakonna šerifi Pat Eliaseni sõnul mõisteti Scully 1979. aastal Minnesotas Kanabeci maakonnas süüdi 6-aastase tüdruku seksuaalses ründamises. Ta vabanes vanglast 1982. aastal.

Kolmapäeval saabus Axtell šerifi kontorisse verisena ja pani oma käed pähe ja ütles, et ta mõrvas (Scully) labidaga, selgub reedesest kriminaalkaebusest.

Süüdistusdokumendis jätkati, et saadikud leidsid Scully tema kodust “ilmselgelt surnuna tema tõsiste peahaavade tõttu”.

Axtell rääkis korrakaitsjatele, et lõi Scullyt labidaga 15–20 korda ja siis “lõpetas ta ära” suure põdrasarvega.

Ta ütles, et tundis Scullyt pikka aega ja “arvas, et ta on minevikus laste vastu seksuaalselt solvanud”, seisis kaebuses. “(Axtell) ütles, et ta oli jälginud (Scullyt) pargis sõidukis kohtades, kus viibisid lapsed, ja uskus, et ta solvab uuesti.”

Eliasen ütles reedel, et Scully vastu on hiljuti esitatud süüdistusi, kuid uurimine ei paljastanud midagi. Enamik teateid puudutas ahistamist.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply