Mis juhtub MLB lepinguga, kui mängija saab WBC ajal vigastada?

0

Mis juhtub MLB lepinguga, kui mängija saab WBC ajal vigastada? algselt ilmus NBC Sports Chicago

See oli Major League Baseballi halvim õudusunenägu, mis sai teoks World Baseball Classicul.

MM-sarjas võistleva meeskonna tähtmängija, kes on värskelt allkirjastanud üheksakohalise lepingu, kannatab ligikaudu kaks nädalat enne avapäeva potentsiaalset hooajal lõppevat vigastust.

See tähendab, et New York Mets jääb ilma kõigi tähtede koondiseta mängija Edwin Diazita, kes väidetavalt on arvatavasti jääb kogu 2023. aasta hooaeg vahele pärast seda, kui tal oli kolmapäeval paremas põlves põlvekedra kõõluse rebend.

Hoolimata vigastuse veidrast olemusest, mis tekkis pärast Puerto Rico võitu Dominikaani Vabariigi üle, on mõned pannud kahtluse alla World Baseball Classicu ajastuse ja vajalikkuse.

Samuti on see tekitanud muret selle üle, kas kõrgelt tasustatud mängijad, kes on palka maksvate meeskondade edu jaoks üliolulised, peaksid riskima vigastustega, kui tehniliselt, mitte ettevõtte ajal.

Mängija kaotus on muidugi suurem kulu kui palk ise.

Enamik World Baseball Classicu ajal saadud vigastusi on kaetud kindlustusega, mis tõenäoliselt kaitseb metslasi rahaliselt 19,65 miljoni dollari eest, mille Diaz eelseisval hooajal võlgneb.

Siit saate teada, kuidas kindlustusprotsess World Baseball Classicul võistlevate mängijate jaoks töötab…

Mis juhtub, kui mängija saab World Baseball Classicu ajal vigastada?

On põhjus, miks Los Angeles Dodgersi staariheitja Clayton Kershaw ei mängi World Baseball Classicus vaatamata sellele, et ta on seda soovi avaldanud.

Tema kindlustus lükati tagasi.

Vastavalt Jorge Castillole Los Angeles Timesist, lepitakse kokku lisatasu kindlustusfirmaga, mis katab WBC mängijaid, kes on 40-mehelistes MLB nimekirjas. Turniiril võistlevad mängijad peavad läbima füüsilised testid ja nende haiguslood vaatab üle kindlustusandja. Seejärel loetakse iga mängija selle lisatasu alusel “kindlustuskõlblikuks” või “mittekindlustuseks”.

World Baseball Classicu ajal vigastada saanud mängija saab täismahus garanteeritud MLB töötasu, mille kindlustusselts nende meeskonnale vahelejäänud aja eest hüvitab.

Mängija ei ole kindlustatud mitmel põhjusel, Castillo teatabsealhulgas “krooniline seisund”, mis põhineb vigastuste ajalool või kes on WBC-le eelneval hooajal veetnud palju aega vigastatute nimekirjas.

34-aastane Kershaw, kes on kuulsuste saali karjääri jooksul olnud altid vigastustele, peeti “mittekindlustuseks”. See tähendas, et kui Kershaw osales World Baseball Classicul ja sai vigastuse, vastutaks Dodgers oma detsembris sõlmitud üheaastase ja 20 miljoni dollari suuruse lepingu alusel vahelejäänud aja eest.

Dodgers ei loobunud Kershaw kindlustusnõudest – nagu Detroit Tigers tegi 39-aastase Miguel Cabrera ja tema 32 miljoni dollari suuruse palga Castillo kohta. See viis selleni, et Kershaw püüdis taotleda oma kindlustusnõuet, mis oleks katnud tema MLB palga, kui ta peaks saama WBC ajal vigastuse, kuid ei suutnud seda kindlustada.

Kas Edwin Diaz saab 2023. aasta hooaja eest palka?

Jah, isegi kui Diaz jätab terve hooaja vahele, on tema MLB leping garanteeritud.

Eeldusel, et kindlustusandja pidas 28-aastast kannu “kindlustuskõlblikuks”, katab tema töötasu kindlustus ja Metsatele hüvitatakse Diazi vahelejäämise aeg.

Kuid meeskond sooviks palju paremat, et võimalikuks MM-sarjaks jooksuks oma lähikond.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply