Mõned 1970. aastate CTA autod on Lääne-Virginias rööbastelt maha läinud ja neid müüakse

0

Kas olete kunagi tahtnud omada CTA raudteevagunit?

Nüüd on teie võimalus, kuid peate Chicagost lahkuma.

A Facebooki turuplatsi müüja Lääne-Virginia osariigis Charlestonis on loetletud kaks 1970. aastate CTA raudteevagunit. Soovitav hind: 35 000 dollarit tükk.

“Chicagos kasutati toredaid metrooronge,” kirjutas müüja nimekirjas. “… Teeks kenad restorani- või Airbnb-kinnituspealsed.”

Loendis olevad raudteevagunid on pärit CTA 2400-seeriast, mille tootis Boeing Co 1970. aastatel. Nendel L-tüüpi autodel olid kumerad küljed, kontuuriga klaaskiust esiots ja suurte akendega roostevabast terasest kered.

“Ostsin need, sest arvasin, et need on suurepärane tükk ajalugu,” rääkis müüja Sun-Timesile. Ta palus oma nime mitte avaldada.

Kuidas raudteevagunid Lääne-Virginiasse sattusid?

See on ebaselge; omanik ütleks vaid, et sai need väljaõppeasutusest “pärast seda, kui sõjaväelased kasutasid neid katastroofiõppustel”.

CTA pressiesindaja Maddie Kilgannon ütles, et transiidiagentuur kasutab kasutuselt kõrvaldatud kinnisvara, näiteks raudteevagunite või muude esemete müümiseks välist müüjat.

“Müüja tegeleb kogu müügiga ja suhtleb ostjatega,” ütles Kilgannon. “CTA ei osale selles protsessis.”

Alates autode esmakordsest kasutuselevõtust on CTA rongid läbi teinud mõningaid muudatusi ning 2014. aastal võeti 2400. seeria autod kasutusest välja.

Nimekirjas olevad autod müüdi ja lammutati tõenäoliselt ajavahemikus 2014–2015,“ ütles Kilgannon.

Võitnud pakkujal ei ole lihtne autosid teisaldada. Iga auto on 12 jalga pikk, 48 jalga pikk ja kaalub 54 300 naela – veidi üle 27 tonni.

“Ma lihtsalt loodan, et keegi ostab või taastab need,” ütles müüja. “Need on tõeline tükk Chicago ajaloost.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply