Mõned Bolingbrookis I-55 rajad jäävad hiiglasliku augu tõttu suletuks; Oodata on viivitusi

0

Hiiglaslik autosuurune auk Interstate 55 lõigul Interstate 355 lähedal Bolingbrooki äärelinnas on endiselt kaks sulgemisrada ja põhjustab kolmapäeval liiklusprobleeme, teatas Illinoisi transpordiministeerium.

IDOTi ametnike sõnul suleti teisipäeval ajutiselt Illinois 53 I-55 sillal kaks väljasõidurada, kuna päästemeeskonnad üritasid kahjustusi parandada, valades sellele betoonisegu.

Ja kuigi remont pidi lõppema päeval varem, on ebaühtlased ilmastikutingimused protsessi aeglustanud, ütlesid ametnikud.

Betoon on valatud suurde auku I-55 „intensiivseks remondiks“, mis põhjustab Bolingbrookis suuri viivitusi. Rajad loodetakse uuesti avada enne õhtust sagimist, pärast seda, kui betooni testitakse ohutuse tagamiseks hiljem pärastlõunal.

“Kuigi silla tekil on tehtud vajalikud remonditööd, kulub betooni tardumiseks ja piisava tugevuse saavutamiseks lisaaega, enne kui sõidurajad saab taas liikluseks avada,” seisis IDOTi teisipäeval teates. “Kasutati kiirendatud kõvenemisajaga betoonisegu, kuid madalad temperatuurid aeglustavad betooni kõvenemist.”

“Silla vasakpoolne rada ja kaldteed jäävad avatuks,” seisis teisipäevases teates. “Eeldame, et kõik sõidurajad avatakse uuesti täna õhtul. Kui betoon ei ole kõvenenud, võib see aga võtta rohkem aega.”

Ametnike sõnul on kolmapäeva hommikuse seisuga tegelikult vaja rohkem aega.

Väljasõidul I-55 jäävad kaks sõidurada suletuks, mis on juba kaasa toonud varajase varundamise ja liiklusviivitusi, kuna kolmapäevahommikune edasi-tagasi sõit algab.

NBC 5 liiklusreporteri Kye Martini sõnul on löökauku ümber ehitatud onn, mis aitab betooni soojendada ja kiirendab kuivamisaega.

IDOTi sõnul võivad autojuhid oodata viivitusi ja peaksid selle piirkonna läbimiseks andma lisaaega.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply