Naiskolledži üliõpilased hääletavad „transsooliste” kandidaatide vastuvõtmise poolt, College Split

0

Pärast seda, kui üliõpilased hääletasid teisipäeval kõigi “transsooliste” ja “mittebinaarsete” kandidaatide vastuvõtmise poolt, ütleb Wellesley College, et “ei ole plaanis” muuta oma naiste staatust.

Rahvahääletus otsitud muuta Wellesley vastuvõtueeskirju seoses kandidaatidega, kes ei tunne end naistena ja kasutavad kolledži suhtluses rohkem “kaasavat” keelt. Õpilased eelistaksid loobuda sellistest sõnadest nagu “naised” ja “vilistlased”, sest mõned õpilased ja lõpetajad tunnevad end nende sõnade tõttu tõrjutuna. See hõlmaks ka asesõnade „nemad/nemad” kasutamist asesõnade „tema” asemel.

Lisaks tähendaks “mittebinaarsete” taotlejate kaasamine lihtsalt seda, et mehed, kes tuvastavad end uduselt, lubatakse Massachussettsi kolledžisse.

Wellesley, millel on sellised vilistlased nagu endised välisministrid Hillary Clinton ja Madeleine Albright, praegu võtab vastu naised, kes “elavad naistena ja identifitseerivad end pidevalt naistena”, samuti naised, kes “määrati sündides naiseks ja kes tunnevad, et nad kuuluvad meie naiste kogukonda”.

Siiski, vastavalt 6. märtsil kiri kolledži presidendi Paula Johnsoni sõnul “Wellesley võtab vastu kandidaate, kes identifitseerivad end naistena ja elavad järjekindlalt naisena, olenemata sellest, mis soost nad sündimisel määrati.”

“Wellesley on naiste kolledž, mis võtab vastu cis-, trans- ja mittebinaarseid üliõpilasi – kõiki, kes end järjekindlalt naistena tunnevad,” jätkas ta. Wellesley on ka kaasav kogukond, mis hõlmab erineva soolise identiteediga üliõpilasi, vilistlasi, õppejõude ja töötajaid.

Johnson väljendas vastuseisu mittesiduva referendumi vastuvõtmisele, öeldes, et Wellesley missioon naiste kolledžina on liiga oluline.

Tema kiri pealkirjaga “Meie missiooni kinnitamine ja kogukonna omaksvõtmine” ütles: “Ligi 150 aastat on Wellesley missiooniks olnud pakkuda suurepärast vabade kunstide haridust naistele, kes muudavad maailma.”

“Viimaste aastate sündmused, sealhulgas pandeemia, millel on olnud ebaproportsionaalselt suur majanduslik mõju naistele, eriti värvilistele naistele, uued reproduktiivtervise ja -vabaduse piirangud USA-s ning rünnakud naiste õiguste ja hariduse vastu kogu maailmas – näitas, et see missioon on sama kiireloomuline kui kunagi varem,” jätkas ta.

Üliõpilased on juba mõnda aega püüdnud laiendada kolledži vastuvõttu 2021. aasta üliõpilaslehe personali juhtkirjaga. vaidlevad “Me pole enam kõik Wellesley naised.”

Breccan F. Thies on Breitbart Newsi reporter. Saate teda Twitteris jälgida @BreccanFThies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply