Naomi Campbelli naeruvääristati Oscari Vanity Fairi vaibalt kõigi aegade halvima Photoshopitud pildi pärast

0

Nad ütlevad, et pole olemas sellist asja nagu halb reklaam, kuid supermodell Naomi Campbelli jaoks võib reaktsioon tema viimasele Instagramile langeda vähem kui soodsasse kategooriasse.

Campbell postitas professionaalse agentuuri fotod oma ajast Vanity Fairi Oscari-peol pühapäeval, kuid fännid märkasid kiiresti, et pildid nägid välja tugevalt töödeldud, pidades seda Photoshopi ebaõnnestunuks.

“Palun kustutage esimene foto, sa nägid ilma Photoshopita imeline välja!!! Teil pole vaja oma fotosid redigeerida,” kommenteeris üks kasutaja.

Teine inimene küsis: “Miks ta alati filtreid lisab. Samuti kasutab ta palju aerograafi ja Photoshopi.”

LADY GAGA, RIHANNA JA CIARA RULE RISQUÉ PUNANE VAIP PROVOKATIIVSETE MOETENDIDEGA

Fännid märkasid kiiresti, et Naomi Campbelli Instagrami postitus (vasakul) nägi välja Photoshopitud.

Fännid märkasid kiiresti, et Naomi Campbelli Instagrami postitus (vasakul) nägi välja Photoshopitud. (Chris Chew/UPI/Shutterstock)

Teised inimesed olid kriitilisemad, kirjutades: “Esimene pilt on halvim photoshopitud pilt, mida kunagi näinud” ja “Kallis, te ei kasuta Photoshopi nii.”

KIM KARDASHIAN LÄBITAS PHOTOSHOPI EBAÕNNES TEMA JALAL

Agentuuri foto tõstab esile Campbelli loomulikult määratletud põsesarnad ja lõualuu, kuigi see näitab tema näo tekstuuri.

RAKENDUSE KASUTAJAD KLIKIGE SIIA

Instagrami postituses näib 52-aastase nägu piklik ja tugevalt silutud. Tema pea on tema üldise raamiga ebaproportsionaalne.

Campbelli nahk tundub ka heledam.

Agentuuri teine ​​foto, mille Campbell postitas, ei paistnud eriti tohterdatud.

Naomi Campbell oli uimastatud Schiaparelli Haute Couture'i kleidis.

Naomi Campbell oli uimastatud Schiaparelli Haute Couture’i kleidis. (Amy Sussman)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Campbell kandis Oscari-järgsel peol suurepärast Schiaparelli Haute Couture’i kleiti, mida disainer kirjeldas kui “täielikult tikitud veniv siidist žoržetti”, millel olid “tšiklikujulised vormitud nahast metallist litrid” ja “trompe l’œil messingist lihvitud klaasist nibu augustused.”

Vaatamata sellele, et Campbell sai Photoshopi ilmse läbikukkumise eest välja kutsutud, pälvis ta ka kiitust oma ilu eest, fännid kommenteerisid: “See daam on maagia” ja “Jumalik kuninganna”.

Campbelli esindaja ei vastanud kohe Fox News Digitali kommentaaritaotlusele.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Ka Naomi Campbell pälvisid fännid tema ilu eest.

Ka Naomi Campbell pälvisid fännid tema ilu eest. (Karwai Tang / WireImage)

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply