NASCAR, Lollapalooza, Chicago maitse on kavas 2023. aasta suveks Grant Parkis

0

Kuigi üks Chicago kauaaegsetest suvefestivalidest peaks naasma 2023. aastal, kaasneb sellega üks suur muudatus, mida mõned ei poolda: uus kuupäev.

Chicago maitse, mis on fännide, poliitikute ja sotsiaalmeedia seas kuum teema peaaegu nädal aega pärast linnapea Lori Lightfooti hiljutist teadet festivali kolimise kohta Navy Pierile, naaseb Chicago hiljutise teate kohaselt Grant Parki koju. Kultuuriasjade ja eriürituste osakond.

Festivali kuupäevad on aga muutunud. Linna sõnul peaks Chicago Taste of Chicago toimuma septembris, et korraldada 4. juuli nädalavahetusel järveäärses pargis toimuvat NASCARi võidusõitu.

ROHKEM: Mida teada NASCARi eelseisva Chicago tänavavõistluse kohta

Selle asemel, et toimuda oma tüüpilise juuli algusest kuni keskpaigani, toimub festival Chicago linna andmetel 8. septembrist 10. septembrini.

Taste’i kolm naabruskonna hüpikakent toimuvad aga kord kuus juunist augustini.

“On kahetsusväärne, et selline traditsioon nagu Taste of Chicago jääb kõrvale millegi poolt, mida Chicagoga ei seostata,” ütles vanem Brian Hopkins, kelle 2. jaoskond hõlmab Streeterville’i ja vanalinna osi.

Teised aga näevad kuupäevade nihutamist teretulnud muutusena.

“Juulis oleks väga lõbus, kuid septembris on kindlasti jahedam või jahedam, mis oleks tore,” ütles Victoria Fleming Des Plainesist. “Ma mõtlen, et juulikuine Chicago on veidi lämmatav. Nii et on tore natuke maha puhata.”

Mida Chicago linn ütleb

Linnaametnikud lisasid selle teadaande oma 2023. aasta suvefestivalide ametlikku nimekirja, öeldes: “Püüdes jätkata pandeemiajärgses maailmas Chicago maitse ümberkujundamist, on DCASE koos oma partneritega töötanud selle nimel, et hinnata mitmeid võimalikke asukohti ja ürituse kuupäevad.”

“Selle ikoonilise sündmuse viimine suve lõppu pikendab meie elavat festivalihooaega ning ergutab täiendavat turismi- ja majandustegevust kesklinnas,” jätkatakse väljaandes. “Suvi ei pea algama ja lõppema mälestus- ja talgupäevaga.”

NASCAR, Lollapalooza on kavas ka suveks Grant Parkis

Kuna Grant Parki ajakava oli sel suvel juba täis ja NASCAR-i privaatne võidusõit sulges ürituse kauaaegse kodu, lõid ametnikud eelmisel nädalal välja ilmse plaani viia Taste of Chicago festival Navy Pieri. Linn ütles toona, et kavatseb korraldada Chicago maitse, kuigi see ei olnud sel suvel Grant Parki sündmuste kalendris. Siiski ei olnud sel hetkel ei asukohta ega kindlaid kuupäevi teatatud.

Ald. Brendan Reilly linna 42. jaoskonnast tunnustas linnapea Lori Lightfooti tema tegevuse eest kavandatud NASCARi võistluse rohelise valgustamise eest ning ka tema administratsiooni näilise nõudmise eest korraldada Taste samal nädalavahetusel.

“See tähendab, et kogu liiklus Navy Pierile Chicago maitse saamiseks läheb Illinoisis ja Grandis, kahel tänaval, mis läbivad naabruskonda,” ütles Reilly. “Need pole sellise liiklustiheduse jaoks mõeldud.”

Reilly oli ka öelnud, et linnavolikogu eriürituste komisjon lükkas edasi hääletuse kultuuritegevuse ja erisündmuste osakonna suvekalendri kinnitamiseks, mis on tavaliselt formaalsus.

“Tavaliselt kiideti see varasematel aastatel heaks ilma aruteluta, kuid kuna need otsused tehakse pimedas, ei jää meil muud üle, kui seda aeglustada,” ütles ta.

Block Club Chicago aruande kohaselt broneeritakse Grant Park suvekuudel 84 päevaks, kusjuures suurema osa broneeringu eest vastutavad NASCAR ja Lollapalooza. Nad tsiteerivad rekordeid, mis näitavad, et NASCAR-il lubatakse alustada võistluse häälestamist 26 päeva enne rohelise lipu langemist ja neil on 13 päeva aega kõik korrastada.

Korraldajate sõnul on kahepäevane NASCAR Chicago tänavavõistlus toimub 1. ja 2. juulil ning Lollapalooza on kavas 3.-6. augustini.

2022. aastal toimus Taste of Chicago Grant Parkis 8.-10. juulil.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply