NBA peatab Grizzliesi staari Ja Moranti relvaintsidendi tõttu kaheksa mängu

0

15. märts (UPI) – Liiga teatas kolmapäeval, et NBA peatas Memphis Grizzliese kaitsja Ja Moranti kaheksaks mänguks ilma palgata.

“Ja käitumine oli vastutustundetu, hoolimatu ja potentsiaalselt väga ohtlik,” ütles NBA volinik Adam Silver pressiteates. “Sellel on ka tõsised tagajärjed, arvestades tema tohutut jälgijaskonda ja mõju, eriti noorte fännide seas, kes tema poole vaatavad.

«Ta on väljendanud siirast kahetsust ja kahetsust oma käitumise pärast. Ja on mulle ka selgeks teinud, et ta on sellest juhtumist õppinud ning mõistab oma kohustusi ja vastutust Memphis Grizzliesi ees ning laiem NBA kogukond ulatub palju kaugemale tema mängust väljakul.

4. märtsil video Instagrami postitanud ja hiljem vabandust palunud Morant mängis viimati 3. märtsil. Ta jättis juhtunu tõttu vahele Grizzliesi viimased viis mängu. Glendale’i (Colo.,) politseijaoskond teatas 8. märtsil, et Moranti ei süüdistata sotsiaalmeediavideoga seotud kuriteos.

Liiga viis läbi ka uurimise. Morant kohtus kolmapäeval New Yorgis liiga kontorites Silveri, NBA tegevasepresidendi Joe Dumarsi ja NBPA tegevdirektori Tamika Tremaglio ja teistega.

Liiga teatas, et uurimise käigus “ei jõutud järeldusele, et kõnealune relv kuulus Morantile, selle tõi ta ööklubisse või näitas, et ta oli seda pikema aja jooksul välja pannud.”

Liiga teatas, et uurimine ei tuvastanud ka seda, et Morantil oli relv oma meeskonnaga reisides või mõnes NBA rajatises viibides, mis oleks liiga poliitika rikkumine.

23-aastane Morant kogub sel hooajal keskmiselt 27,1 punkti, 8,2 korvisöötu ja 6 lauapalli. Eelmisel hooajal viskas ta karjääri rekordi keskmiselt 27,4 punkti, andis 6,7 korvisöötu ja võttis 5,7 lauapalli. Kahekordne All-Star ja 2019. aasta NBA drafti üldvalik nr 2 oli 2021.–2022. aasta NBA teise meeskonna valik.

Grizzlies võitis kolm viimast mängu. Nad lähevad vastamisi Miami Heatiga kolmapäeval kell 19.30 EDT Miami-Dade Arenal Miamis. Morant saab tagasiulatuvalt mängukeelult naasta, kui Grizzlies võõrustab esmaspäeval Memphises Dallas Mavericksit.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply