NBC: USA-Kanada piiril on “piirikriis”.

0

Ajal a aruanne NBC Newsi sisejulgeoleku korrespondent Julia Ainsley teatas kolmapäevases saates “NBC Nightly News”, et Ameerika Ühendriikide ja Kanada piiril on piiriületuste suurenemine “Ameerika uusim piirikriis”.

Ainsley alustas oma raportit öeldes: „Täna õhtul Ameerika uusim piirikriis. See, põhjas.”

Ta lisas: “Clintoni maakonna šerifi büroo ütleb meile, et nad puutuvad kokku migrantidega, peamiselt mehhiklastega, kes ületavad Kanadast ebaseaduslikult piiri rekordtasemel. Siin on ületusi ligi kümme korda rohkem kui eelmisel aastal, alates oktoobrist ligi 70 000 ületamist kogu põhjapiiril.

Ainsley teatas piirkonnast, “kus šerif David Favro (D) ütleb, et tema meeskond aitas hiljuti külma temperatuuri käest päästa rohkem kui 20 migranti, sealhulgas vanemat naist.” Ja näitas pilti “perekonnast, kes hiljuti leiti kandmast last ja väikelast miinuskraadide käes”.

Ta lisas: “Ametnike sõnul usuvad mõned Mehhiko migrandid, et neil on suurem võimalus Kanada kaudu USA-sse pääseda ja nad saavad Kanadasse ilma viisata lennata.”

Ainsley märkis, et kuigi põhjapiiril on olnud naelu, ei ole see USA-Mehhiko piiril tasemele jõudnud.

Saatejuht Lester Holt ütles ka, et põhjas on “uus piirikriis”.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply