Nolte: GOP Senators Angry Tucker Carlson kirjeldas 6. jaanuari täpselt kui “enamasti rahumeelset”

0

Senati vähemusliider Mitch McConnell (R-KY) heitis teiste RINO-de hulgas ka Fox Newsi ankrule Tucker Carlsonile ette, et ta kirjeldas 6. jaanuaril 2021 USA Kapitooliumis toimunud peamiselt rahumeelset meeleavaldust täpselt kui “enamasti rahumeelset”.

Siin me läheme:

Vähemusliider Mitch McConnell ja teised senati vabariiklased sõimasid teisipäeval konservatiivset Fox Newsi saatejuhti Tucker Carlsoni pärast seda, kui too kirjeldas 6. jaanuari surmavat rünnakut Kapitooliumile kui “enamasti rahumeelset kaost”.

Käputäis teisi senati vabariiklasi lükkas teisipäeval tagasi Carlsoni väite, et 6. jaanuar oli “rahulik kaos”, Põhja-Carolina senaator Thom Tillis nimetas neid sõnu “jaraks”.

“Ma arvan, et see on jama,” ütles Tillis Kapitooliumis ajakirjanikele.

Sel päeval õhutasid paljud inimesed vägivalda ja panid toime vandalismiakte ning ma arvan, et rohkem kui vähesed neist olid fašistliku FBI agendid, kes osalesid põhiseadusevastases käitumises (räige lõksus), mille poolest häbistatud büroo on kurikuulus. . Igaüks, kes on sel päeval vägivallatsemises süüdi, tuleb karistada. Ma usun seda ja samuti Tucker Carlson. Ta ütles seda esmaspäeva õhtul. Seda joont pole raske tõmmata.

Tucker Carlson kõneleb 2022. aasta FOX Nation Patriot Awardsi ajal 17. novembril 2022 Floridas Hollywoodis. (Jason Koerner / Getty Images)

Kuid valdav hulk rahumeelseid meeleavaldajaid jäi rahumeelseks ja ületas vägivaldseid (kes väärivad vanglaaega) arvuliselt laia miili võrra. Ja nii teeb teadus selgeks enamasti rahulik on täpne.

Ja miks ei oleks need rahumeelsed meeleavaldajad jäänud rahumeelseks Kapitooliumi politseiga kui oma isiklikud reisijuhid?

Otseloomulikult on Mitt sassis. „Tõesti kurb on näha, kuidas Tucker Carlson niimoodi rööpast välja sõidab,” virises Romney. Senaator Cuck lisas, et Carlson “liitub paljude šokeerijatega, mis valmistavad Ameerikale pettumust ja toidavad valesid”.

Teised vabariiklastest senaatorid müüvad oma hinge samale NBC-le, kes vajutaks hea meelega punast nuppu, et tekitada neile soolevähi, kuid mitte ükski neist – mitte ükski – ei ole Carlsoni suhtes kritiseerinud faktidel. Mitte ükski pole öelnud, et Carlson edastas USA Kapitooliumist jälgimisvideot, mis on tohterdatud või mitte.

Need fašistlikud senaatorid (sealhulgas demokraatide enamuse juht Chuck Schumer) ei ole vihased, et Carlson sai faktidest valesti aru (sest ta seda ei teinud). Nad on vihased, et ta teatab tõest, kogu kontekstist, teabest, mida avalikkuse eest varjab võltsitud 6. jaanuari erikomitee ja nende liitlased korporatiivmeedias.

Need fašistlikud senaatorid tahavad tõde varjata ja tahavad, et 6. jaanuaril juhtunu eest süüdistatavad ja süüdi mõistetud ei naudiks nõuetekohast menetlust, mis saab tulla alles siis, kui kõik tõendid on olemas.

Kas teadsite enne, kui Carlson selle paljastas, et “Q Shaman”, nagu teda kutsutakse, mees, kes kannab praegu neli aastat vanglat, saatis Kapitooliumi politsei mööda USA Kapitooliumi?

Ma ei teinud seda.

WASHINGTON, DC – 6. JAANUAR: QAnoni šamaanina tuntud Jacob Anthony Angeli Chansleyt nähakse pealinna rahutuste juures.  9. jaanuaril arreteeriti Chansley föderaalsüüdistusega "mis tahes piiratud hoonesse või territooriumile teadlikult sisenemine või seal viibimine ilma seadusliku volituseta ning vägivaldse sisenemise ja korrarikkumise tõttu Kapitooliumi põhjustel"Trumpi toetajad põrkasid kokku politsei ja julgeolekujõududega, kui inimesed üritasid 6. jaanuaril 2021 Washingtonis tormi tungida USA Kapitooliumile.  Meeleavaldajad rikkusid turvalisust ja sisenesid Kapitooliumi, kui kongress arutas 2020. aasta presidendivalimiste häälte tunnistust.  (foto autor Brent Stirton / Getty Images)

WASHINGTON, DC – 6. JAANUAR: QAnoni šamaanina tuntud Jacob Anthony Angeli Chansleyt nähakse pealinna rahutuste juures. (Brent Stirton / Getty Images)

Kas see teave pole teie arvates asjakohane?

Mina küll.

Kuid need fašistlikud senaatorid ja korporatiivne meedia tahavad tõde varjata ja tsenseerida.

Alumine rida: kui keegi kaebab, et teatasite loost, kuid ei kaeba, et mõistsite fakte valesti, siis teete seda täpselt õige. Eriti kui kaebab McConnell või Romney.

Pärast seda, kui Tucker on selle videoga lõpetanud, peaks Capitoli turvatöötajad selle kaadri iga minuti kontrollima, tagamaks, et turvaprobleeme ei avastataks, ning avaldada seejärel avalikkusele ja eelkõige nende advokaatidele, keda süüdistatakse 6. jaanuaril. .

See on Ameerika viis.

Need, kes on selle vastu, ei ole ameeriklased. Need on Joe McCarthy tänane versioon.

Hetkel, kui teie nõuetekohane menetlus ja kodanikuõigused muutuvad poliitiliseks, olete Joe McCarthy – häbiplekk ametile ja riigile.

Breitbart elas selle läbi, kui mõistsime Lena Dunhami selle eest, et ta valetas, et kolledži vabariiklane teda vägistas. Olime villid ja meid rünnati selle pärast, et me loost teatasime, aga mitte selle eest, et me loo valesti tegime. No ei olnud viga. Lugu oli kuulikindel ja Dunham lõpuks tunnistas, et see oli vale; kirjastaja eemaldas vale oma memuaaride tulevastest väljaannetest ja süütu mees sai oma maine tagasi.

Jälgige John Noltet Twitteris @NolteNC. Jälgi tema Facebooki lehte siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply