Northcomi komandör ütleb, et president Biden pole temalt kunagi piiriteemalist infotundi palunud

0

Põhja väejuhatuse komandör kindral Glen VanHerck tunnistas kolmapäeval esindajatekoda istungil, et president Joe Biden ei ole kunagi palunud talt USA lõunapiiri puudutavat infotundi.

Maja relvajõudude sõjaväelise personali allkomitee esimees Jim Banks (R-IN) küsis VanHerckilt: “Kas USA president on palunud teilt ülevaadet olukorra kohta piiril?”

VanHerck, kelle ülesandeks on Northcomi komandörina jälgida ja kaitsta USA-d ohtude eest, vastas: “Mitte, et ma sellest teadlik oleksin.”

Pangad heitsid Bidenile ette, et ta ei soovinud üle lõunapiiri fentanüüli ebaseadusliku kaubitsemise probleemi tõttu isiklikult teavitamist.

…107 375 ameeriklast on surnud narkootikumide üledoosi tõttu, mis on konkreetselt seotud fentanüüliga – minuvanuste ameeriklaste peamiseks surmapõhjuseks siin riigis. Teame, et valdav enamus sellest fentanüülist tuleb üle lõunapiiri.

Mind üllatab ausalt öeldes väga, et Ameerika Ühendriikide president on nii kurt ja on silma kinni pigistanud, et ta ei küsi sinult – Ameerika Ühendriikide kõrgeim kindral, kelle ülesandeks on jälgida uimastite keelustamist meie lõunaosas. piiril – tulla ja anda talle ülevaade tööealiste ameeriklaste peamisest surmapõhjusest selles riigis.

Seevastu Banks ütles, et president Donald Trump külastas 2020. aastal Southern Command’i briifingul, et rääkida konkreetselt uimastikaubanduse vastase kampaania kohta.

“Sellist juhtimist ta selles riigis pakkus. Vastupidine sellele, mida me näeme president Bidenilt,” ütles ta.

VanHercki sõnul mängib Northcom lõunapiiril olulist rolli.

Ta ütles, et kuigi väejuhatus ei jõusta seadust posse comitatuse tõttu, mis takistab USA sõjaväel tegutsemast korrakaitsjate rollis, pakub Northcom sisejulgeolekuministeeriumile (DHS) luureandmete analüüsi, tuvastamist ja uimastikaubanduse jälgimist.

Ta ütles, et Northcomi alluvuses olevad USA väed paiknevad piiril, abistades sisejulgeolekuministeeriumi avastamise ja jälgimisega umbes 106 kohas ning luureandmete analüüsimisel.

Lisaks toetab väejuhatuse Põhja-Joint Task Force õiguskaitseorganeid otsest toetust, näiteks luureandmete hindamise kaudu Mehhikos, ning aidates Mehhiko võimudel koguda luureteavet narkootikumide lähteainete kohta, et neid keelata. JTF North toetab ka selleks, et USA õiguskaitseorganid saaksid keelata raha ja relvad.

“President võiks erivolituste all paluda sõjaväel rohkem teha,” ütles VanHerck.

Pangad nimetasid seda “puhtaks hullumeelsuseks ja juhtimisoskuse puudumise tunnistuseks”, et Biden ei tee rohkem, et peatada USA-sse tulvava fentanüüli voolu:

Minu jaoks on see uskumatu. Et see president on täiesti ignoreerinud olukorda, mille pärast ma olen hämmingus, et kindral pole USA presidenti otse teavitanud ega näidanud üles sellist juhtimist, teades, et ta võib, nagu te just ütlesite, paluda teil piiril rohkem teha.

Ja ta ei palu sul seda teha. Minu linnaosas Indiana kirdeosas ei ole enam perekonda, kellega olen rääkinud ja keda selle riigi uimastiepideemia otseselt ei puudutaks ja et USA president ei läheks oma kõrgeima kindrali juurde, kes vastutab kaitsma meie lõunapiiri ja peatama narkootikumide siiatulekut, kui ta saab.

“See on lihtsalt häbiväärne. Ja ma kavatsen ka edaspidi teha kõik endast oleneva, et tagada Valgesse Majja president, kes maksaks – pööras tähelepanu lõunapiirile,” ütles Banks.

Jälgige Breitbart Newsi Kristina Wongi Twitter, Tõde Sotsiaalnevõi sisse Facebook.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply