Nr 15 Xavier pakub Clash Vs. DePaul

0

Nr 15 Xavier püüab hoida fookust kokkupõrkes vs DePaul algselt ilmus NBC Sports Chicago

Nr 15 Xavier loodab neljapäeva õhtul kirja saada neljanda järjestikuse võidu, kui ta läheb New Yorgis Big East Conference turniiri veerandfinaalis vastamisi DePauliga.

Xavier (23-8) lõpetas Big Easti mängus 15:5 ja teenis turniiril 2. seemne ja esimese ringi hüvastijätu.

10. asetusega DePaul (10-22) saavutas kolmapäeval esimese ringi mängus dramaatilise 66:65 võidu seitsmenda asetusega Seton Halli üle.

Xavier ja DePaul jagasid hooajasarja. DePaul võitis 18. jaanuaril 73:72 ja kaotas järjest 12, sealhulgas 18. veebruaril Cincinnatis 82:68 tehtud otsuse Musketeersile.

Xavier on oma üheksa aastat kestnud Big Easti turniiril veerandfinaalmängudes 6:0. Musketärid aga otsivad oma esimest Big Easti turniiri meistritiitlit.

Xavieri ründaja Zach Freemantle ei ole pärast teisipäevast hooaega lõppevat vasaku jala operatsiooni saadaval. Jack Nunge ja Jerome Hunter on tema puudumisel lõdvunud.

Xavier on resultatiivsete söötude arvestuses mängus (19,9), kolmandal kohal (50,0), viiendal 3-punktiliste väravate protsendi osas (39,8) ja 10. kohal rünnakul 82,1 punktiga mängus.

Musketäride treener Sean Miller hoiatas sel nädalal oma meeskonda tugevate esituste eest esimesel poolajal, mille algus oli aeglane teise alguseni.

Nii juhtus laupäeval, kui põhihooaja finaalis võideti Butleri vastu 78:66. Xavier juhtis poolajal 10, kuid alistas teise mängu esimese seitsme minutiga 23:11.

“See on märtsi asi, see on andestamatu,” ütles Miller. “Peate olema oma parimas vormis. Meeskonnad mängivad ebareaalse enesekindluse ja energiaga. Nii palju kui ma tahaksin öelda, et meil on palju enesekindlust, võib see meist kiiresti lahkuda. See on mure.

“Sama filmi saab ainult nii palju kordi näha. Oleks tore, kui üks kord tuleksime pärast poolaega välja ja lööksime teisele meeskonnale rusikaga suhu, sest meiega juhtub nii, teine ​​meeskond lihtsalt lööb meid rusikaga ja ma helistan ajalõpp. Peaksin peaaegu lihtsalt ajalõpu salvestama, sest helistan selle kohe teise poolaja esimese nelja minuti jooksul.”

DePaul võitis dramaatiliselt kolmapäeval Seton Halli pärast seda, kui Nick Ongenda blokeeris Femi Odukele pakkumise sumistajal. Pirates autasustas algselt pealtpaneku ja mänguvõidu korvi, enne kui kordusmäng väravavahi calli tühistas.

“Ma teadsin, et see on blokk,” ütles Ongenda. “Ma teadsin nende suurepäraseid mängijaid (nagu), et jõuda äärele. Aga see on see, mida ma teen kõigega. See on minu eriala. Nii et ma olin põnevil. Kõik on rallit väljas, sest nad kõik usuvad minusse ja ma olen saavutanud kõige rohkem usku endasse.”

Umoja Gibson tabas 3,9 sekundiga kolm vabaviset, viies DePauli 66:65 juhtima.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply