NYC linnapea Eric Adams: Kamala Harrisel on ebaseadusliku immigratsiooniga tegelemiseks liiga palju portfelli

0

New Yorgi linnapea Eric Adams (D) ütles, et asepresident Kamala Harrisel on “liiga palju oma portfellis”, et olla piiritsaar ja tegeleda ebaseadusliku sisserände rekordtasemega.

Alates eelmise aasta kevadest on Texase kuberner Greg Abbott (R) ja teised kubernerid saatnud ligi 50 000 migranti New Yorki – pühamu jurisdiktsiooni, mis on pikka aega olnud uhke selle üle, et kaitseb ebaseaduslikke välismaalasi vahistamise ja väljasaatmise eest.

Sel nädalal toimunud pressikonverentsil toetas Adams taas seda, et föderaalvalitsus jagaks piiriületajad ja illegaalsed välismaalased võrdselt kõigisse suurematesse Ameerika linnadesse, et mitte New Yorki üle koormata.

Harris, Adams ütles, on Bideni piiritsaarina “liiga palju portfellis, et keskenduda ainult selle dekompressioonistrateegia teostamisele”. Näiteks külastas asepresident viimati lõunapiiri 2021. aastal.

Linnapea Eric Adams / Facebook

Samuti paljastas Adams pressikonverentsil, et New Yorgi koolisüsteemi on lisatud umbes 13 000 sisserändaja last, mis on kindlasti teatud linnaosadele ja nende ressurssidele üle jõu käinud.

Viimaste kuluprognooside kohaselt nõutakse newyorklastelt iga päev umbes 5 miljonit dollarit äsja saabunud piiriületajate ja ebaseaduslike välismaalaste eest hoolitsemise, majutamise ja koolitamise eest. Juba praegu on newyorklased sunnitud kulutama äsja saabunud piiriületajatele umbes 650 miljonit dollarit ja järgmiseks aastaks peaks kogusumma ületama 4 miljardit dollarit.

Adams ütles, et riigi maksumaksjad peaksid aitama katta kulud 800 miljoni dollari ulatuses.

John Binder on Breitbart Newsi reporter. Saatke talle meil aadressil jbinder@breitbart.com. Jälgi teda Twitteris siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply