“Oht!” tegevjuht vabandab sügavalt “jubeda vea” pärast, mis jättis fännid ahhetama

0

Mis on “vabandust”?

“Oht!” läks eelmisel nädalal levima, kui vihased fännid väljendasid tugevat pettumust montaaživea pärast, mis näitas tunni ülaosas episoodi võitja.

Tegevprodutsent Michael Davies vabandas saate “Inside Jeopardy!” ajal populaarse mängusaate fännidele ulatuslikult. taskuhäälingusaade.

“Vabandame kohe kogu publiku ees,” ütles Davies. “Lõhkisime saate tipus täiesti ära. Tegime jubeda vea, kui paljastasime lõpus avalöögis lõpptulemuse. [host] Mayimi oma [Bialik] monoloog.”

‘OHT!’ PÄRAST MAYIM BIALIKI AJAKAVA TEATAmist RAEVASED FÄNID

Fännid väljendasid pettumust pärast seda, kui monteerimisviga selgus võitja "Oht!" avajärjekorras.

Fännid väljendasid pettumust pärast seda, kui montaaživiga paljastas saate “Jeopardy!” võitja. avajärjekorras. (Sony Pictures Television Jeopardy Productions)

Davies tunnistas, et see oli vigade jada, mis viis katastroofilise paljastamiseni, ja selgitas, et algne probleem – saatejuht Mayim Bialiku monoloogi taaslinastus – oli üsna tavaline.

“Me võtame aeg-ajalt mingil põhjusel monolooge üles. Mõnikord on mõni fakt vale, mõnikord on lihtsalt esinemisprobleem. Nii et võtame selle saate lõpus üles,” rääkis ta uuesti lindistamisest.

KATY PERRY, PAT SAJAK, MAYIM BIALIK FÄNNIDE PÜÜGIS: TV-saatejuhid VÕISTLUSSAADETES TULE ALLES

“Seal toimub läbilõige, loomulikult peaks see olema standardprotseduur. Ja see peaks olema tavaprotseduur, et viime poodiumite hinded tagasi algsele tasemele, aga seda ei juhtunud,” selgitas Davies. teisene küsimus.

“Siis seda posti ei tabatud [production]; seda ei tabatud lõplikus QC-s [quality control]. Seal on nii palju elemente, mis peaksid seda kontrollima.

Kriitiliselt läbi vaadatud episoodi juhtis Mayim Bialik.

Kriitiliselt läbi vaadatud episoodi juhtis Mayim Bialik. (Sony Pictures Television Jeopardy Productions)

“Oleme nüüd kehtestanud uue protokollide seeria, mis takistab selle kordumist.”

Kuigi viga ei saanud pärast eetrisse jõudmist parandada, väitis Davies, et see oli kuidas “Jeopardy!” vastas, et see oleks edaspidi oluline.

‘OHT!’ Saatejuht KEN JENNINGS NALJAD PUUDUMISE KOHTA AMID MAYIM BIALIK BACKLASH

“Minu asi on alati keskenduda mitte sellele, mis juhtus ja miks see juhtus, et inimesi karistada; see on see, mis juhtus ja miks see juhtus, et saaksime koostada protokolli, et see ei korduks kunagi,” ütles ta. “Ja nii me elame ja õpime. Ja vabandame kõigi ees, kelle kogemus selle programmiga rikuti.”

Davies paljastas avameelselt saates “Jeopardy!” on seda tüüpi vigade korral enda vastu kõige karmim.

Võitja Justin kallistab Mayim Bialikut pärast seda, kui sai teada, et ta võitis konkursi.

Võitja Justin kallistab Mayim Bialikut pärast seda, kui sai teada, et ta võitis konkursi. (Sony Pictures Television Jeopardy Productions)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Võtame neid vigu väga südamesse, enesepiitsutamist, mis juhtub tippjuhtkonnas ja postimeeskonnas ning kõigis asjaosalistes. See on “Jeopardy” puhul hea asi! Me võtame vigu väga-väga tõsiselt,” lisas ta.

Daviese sõnul kavatseb saade olla “läbipaistvam”, kui vigu juhtub.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Ta kirjeldas saate tootmist, kuna see laieneb mitmete spinoffide ja eripakkumistega.

“Sellele lavastusele on avaldatud survet. Teeme rohkem osi. Inimesed töötavad rohkem tunde ja see toob kaasa vigu. Kuid siiski pole vabandust. See on liiga elementaarne. Me teeme kõike, mida me teeme. saab tagada, et see ei korduks,” ütles Davies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply