Oprah Winfrey annab nõu, kas prints Harry ja Meghan Markle peaksid osalema kuningas Charlesi kroonimisel

0

Kui sõber Gayle King küsis, kas paar peaks osalema kuningas Charles III kroonimisel, ütles Oprah Winfrey, et prints Harry ja Meghan Markle peaksid “tegema seda, mis nende arvates on nende ja nende pere jaoks parim”.

“On teatatud, et Meghan ja Harry on saanud kroonimiskutse,” ütles King sel nädalal Winfreyle antud intervjuus “CBS Mornings”. “Kas sa arvad, et nad peaksid minema? Kas sa arvad, et nad ei peaks minema? Kas see on midagi, mida sa tahaksid kommenteerida? Ma kuulan.”

“Ma arvan, et nad peaksid tegema seda, mis nende arvates on nende ja nende pere jaoks parim,” vastas Winfrey. “See on see, mida ma arvan. See on see, millele asi taandub. Mis teie arvates on teie jaoks õige?”

Kuid Winfrey lisas: “nad pole minult küsinud.”

PRINTS HARRY, MEGHAN MARKLE’I LAPSED ON VEEL KUNINGAS CHARLES’i kroonimisele kutsutud: aruanne

Oprah Winfrey ütles, et tema arvates peaksid prints Harry ja Meghan Markle "tehke seda, mida nad peavad enda ja oma pere jaoks parimaks" pärast seda, kui sõber Gayle King küsis temalt, kas paar peaks osalema kuningas Charles III kroonimisel.

Oprah Winfrey ütles, et ta usub, et prints Harry ja Meghan Markle peaksid “tegema seda, mis on nende ja nende pere jaoks parim” pärast seda, kui sõber Gayle King küsis, kas paar peaks osalema kuningas Charles III kroonimisel. (Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagicChris Jackson)

Paar tekitas 2021. aastal segadust, kui nad andsid Winfreyle istuva intervjuu, esitades palee vastu pommuudisüüdistusi, sealhulgas kellegi muret selle pärast, kui “tume” nende esimene laps Archie saab.

Winfrey osales ka nende ekstravagantses kuninglikus pulmas Windsori lossis 2018. aastal.

PRINTS HARRY VABANDUS NÕUDB KUNINGAS CHARLESILT, PRINTS WILLIAM ON ENNE Kroonimist pettekujutelm: EKSPERTID

Kuningas Charles III kroonimine toimub 6. mail ning prints Harry ja Meghan Markle'i esindaja kinnitas, et paar on kutsutud.

Kuningas Charles III kroonimine toimub 6. mail ning prints Harry ja Meghan Markle’i esindaja kinnitas, et paar on kutsutud. (Samir Hussein / WireImage)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Selle kuu alguses kinnitas Sussexide pressiesindaja, et paar kutsuti 6. mail Harry isa kroonimisele, kuid nad pole veel vastust andnud.

Prints Harry ja Meghan Markle andsid 2021. aastal Oprah Winfreyga istuva intervjuu, mille käigus nad esitasid palee kohta pommuudisüüdistusi.

Prints Harry ja Meghan Markle andsid 2021. aastal Oprah Winfreyga istuva intervjuu, mille käigus nad esitasid palee kohta pommuudisüüdistusi. (AP, fail)

6. mail juhtub olema ka Archie neljas sünnipäev.

Printsess Diana endine ülemteener Paul Burrell ütles hiljuti Closer Weeklyle, et usub, et Harry võib üksi kroonimisel osaleda, kuid Markle jääb tõenäoliselt Californiasse koos nende kahe lapsega.

“Ma ei usu, et Meghan on piisavalt julge ega tugev, et seal olla. Ta peaks vaatama pere silmis, kes on bussi alla lükatud,” sõnas ta. “Aga ma arvan, et Harry võib tulla üksi ja ta on ilmselt talle öelnud, et ta ei saa olla tema kõrval, kui ta osaleb.

Kroonimine toimub nende vanima lapse Archie sünnipäeval.

Kroonimine toimub nende vanima lapse Archie sünnipäeval. (Pool/Samir Hussein/WireImage)

“Tõenäoliselt on see nende jaoks uskumatult ebamugav, kui nad osalevad, eriti Meghan.”

Pärast intervjuud Winfreyga on paar jätkanud lainete löömist, olles otsustanud selgitada, miks nad 2020. aastal kuningliku perekonna liikme kohalt lahkusid ja USA-sse elama asusid.

Oprah Winfrey osales prints Harry ja Meghan Markle'i Windsori lossi pulmas 2018. aastal.

Oprah Winfrey osales prints Harry ja Meghan Markle’i Windsori lossi pulmas 2018. aastal. (Ian West / WPA bassein / Getty Images)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Harry kõikehõlmav mälestusteraamat, mis avaldati jaanuaris, ja nende Netflixi dokumentaalsari, mis ilmus eelmise aasta lõpus, sisaldasid mõlemad täiendavaid väiteid palee väärkohtlemise kohta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply