Oregoni keskkool saab ülesande, milles palutakse õpilastel kirjeldada “seksuaalset fantaasiat”

0

Oregoni keskkool võttis tagasi ülesande, milles paluti õpilastel kirjutada lugu, mis kirjeldab „seksuaalset fantaasiat”.

Vanemad olid nördinud, et Eugene’i Churchilli keskkoolis õppivatel õpilastel paluti kirjutada “Fantaasialugu”, mis sisaldas seksifantaasia. Ülesanne pärineb veebipõhisest õppehaldussüsteemist Canvas.

„Nendele õpilastele, kes puudusid, kirjutate ühe või kahe lõigu pikkuse lühijutu. See lugu on seksuaalne fantaasia, millesse MITTE MITTE MITTE MITTE tungida ega oraalseksi (mitte sugulisel teel levivate nakkuste ületamiseks),“ väidetavalt ütles.

Õpilastel paluti loos kasutada ka selliseid esemeid nagu küünlad, massaažiõli, suled ja maitsesiirup.

Õpetaja Kirk Miller lisas, et “lugu peaks näitama, et saate näidata ja vastu võtta armastavat füüsilist kiindumust ilma seksita.”

Ülesanne läks pärast Facebooki postitamist levima ja vanemad olid nördinud.

“Kui täiskasvanud mees paluks mu tütrel oma seksuaalfantaasiaid temaga jagada, oleksin vihane ja läheksin politseisse. Ühelgi õpetajal pole mõtet seda lapselt küsida,” ütles üks lapsevanem.

Teine lapsevanem rääkis Oregon Live’ile, et õpilased tundsid end “nurtununa, kohmetuna ja hiilides välja”.

“Ringkond vaatab need õppekavad enne heakskiitmist läbi, eks? Kas nad tõesti lugesid seda? Kui see üle vaadati, siis kuidas see läbi lipsas? Nägin, et sellest sai kergesti üleriigiline skandaal,” rääkis lapsevanem.

Direktor Missy Cole ütles kirjas vanematele, et kool teeb koostööd ringkonnaametiga, et „vaadata üle 2016. aastal vastu võetud keskse tervishoiu õppekava – OWL: Our Whole Lives, et määrata ülesande täielik kontekst”.

“Praegu on ülesanne klassi ainekavast eemaldatud ja see ei kuulu õpilaste hinnetesse. OWL-i õppekava kasutavad paljud osariigi piirkonnad ja see on heaks kiidetud Oregoni haridusosakond,” ta ütles.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply