Oscari võitnud filmi “Kõik kõikjal korraga” režissöör kaitseb Drag Queensi ja Drag-lapsi: “Oht mitte kellelegi”

0

Õhtu kõige selgemalt poliitilisel hetkel Kõik Kõikjal Kõik korraga kaasrežissöör Daniel Scheinert kaitses drag queen’e ja drag-lapsi, võttes pühapäeval vastu parima režissööri Oscarit 95. aasta Oscarite jagamisel.

Selgelt elevil Daniel Scheinert tänas oma kõne ajal oma vanemaid: “Aitäh, et te ei surunud mu loovust maha, kui tegin tõeliselt häirivaid õudusfilme või tõeliselt perversseid komöödiaid või riietusin lapsena lohisevalt, mis ei ohusta kedagi! ”

Scheinerti märkus kutsus Hollywoodi Dolby Theatre kuulsuste seas esile entusiastliku aplausi.

Scheinert näis vihjavat poleemikale, mis puudutab lastele mõeldud drag-show’sid, kusjuures osariigid, sealhulgas Tennessee, võtsid vastu seadusi, mis keelavad alaealiste ees sageli räige ja seksuaalse sisuga esinemised.

Selle tulemusel koonduvad Hollywoodi staarid lastele mõeldud drag-show’de taha, kus kuulsused, sealhulgas RuPaul, Whoopi Goldberg, Gabrielle Union, rokirühm B-52s ja Melissa McCarthy, avaldavad oma toetust.

Daniel Scheinert jagas omaga lavastajaauhinda Kõik Kõikjal kaasrežissöör Daniel Kwan. (Koos on nad tuntud kui “Daniels”.) Indie-ulmekomöödia võitis pühapäeval kokku seitse Oscarit, sealhulgas parima filmi auhinna.

Jälgi David Ngi Twitteris @HeyItsDavidNg. Kas teil on vihje? Võtke minuga ühendust aadressil dng@breitbart.com

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply