Oscarid: Hollywood ehitab seinu, et kaitsta kuulsusi Oscarite jagamise ajal

0

Oscarid on käes ja teate, mida see tähendab: seinad. See on õige. Kümne jala kõrgused müürid ning lugematud tõkked ja barrikaadid ümbritsevad Dolby Theatrit, et kaitsta Hollywoodi suurimaid staare selle suurimal õhtul võimalike räuskajate eest.

Muidugi, Hollywoodi kuulsused ei julge toetada müüri ehitamist USA piirile Mehhikoga, kuid mis puudutab nende paleed (ma vaatan teid, härra Spielberg) või auhinnaõhtut, on nad rohkem müüri pooldajad kui Donald. Trump.

Kuulus Hollywood Blvd. seiskus sel nädalavahetusel, kui Filmikunsti- ja Teaduste Akadeemia (AMPAS) püstitas aiad, tõkked ja seinad, et valmistuda suureks etenduseks, kus kuulsused ja tööstuse insaiderid tähistavad filmiaastat. Tõkkepuu ulatus vähemalt ühe kvartali Hollywoodi puiesteel Highland Ave. ja North Orange Dr. vahel, El Capitani teatrist üle tee. Kohal olid ka relvastatud turvavarustus.

Oscarite punase vaiba tseremoonia (see on sel aastal šampanjavärviline) pakub publikule istekohti valgendajaistmetel.

Hollywoodi reporter (THR) kirjeldas intensiivset turvameetmed, mida sageli võetakse 2019. aastal näitusel osalevate inimeste kaitsmiseks.

“Kõigi kodanike ja Oscaril osalejate turvalisuse tagamiseks lähetame kohale piisavalt ohvitsere. Loodame parimat ja oleme valmis halvimaks,” ütles LAPD pressiesindaja THR-ile.

Mis puutub Oscari-sõprade kaitsmise plaanide avalikustamiseks, siis Los Angelese politseijaoskond mängib seda vesti lähedal – või sõna otseses mõttes selle lõtva jope lähedal. Piisab, kui öelda, tohutu osa osakonna 10 072 vandeametnikust on pühapäeval kohal, et jõustada oma suures osas salajased turvameetmed.

LAPD ametnik Norma Eisenman soovitab pealtvaatajatele, kes plaanivad väljaspool toimumispaika aega veeta, kasutada ühistransporti, tänavate sulgemiseks Uberit või Lyfti ja parkimine muudab selle pühapäevaste reisijate jaoks õudusunenäoks. Kuid MTA metroorongiga sõitmine nõuab veidi kõndimist, kuna Hollywoodi ja Highlandi jaam suletakse laupäeval ja pühapäeval, et Oscarile ruumi teha.

Juba praegu on Hollywood Boulevard Highland Avenue’i ja Orange Drive’i vahel suletud ning nädalavahetusel blokeeritakse mitu väiksemat tänavat, nagu ka teatrile lähimad kõnniteed.

2019. aastal, neil samadel Oscarite jagamisel, viskas näitleja Javier Bardem prügikasti endise presidendi Trumpi kavandatud piirimüüri Mehhikoga.

“Ei ole piire ega seinu, mis suudaksid leidlikkust ja talenti piirata,” ütles Bardem hispaania keeles, enne kui andis välja parima võõrkeelse filmi auhinna.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply