“Pardi dünastia” staar Sadie Robertson paljastab, et on teise raseduse ajal “vähem pinnapealne”.

0

Sadie Robertson filmist “Duck Dynasty” ja peagi kahe lapse ema on uhke lapsevanem.

Kuna tõsielustaar ootab abikaasalt Christian Huffilt teist last, ütles ta, et on teise raseduse ajal “vähem pinnapealne” ja võttis oma kasvava keha omaks.

“Mäletan, et see kujundas minu jaoks palju kehapilti, sest teie keha saab täiesti uue tähenduse,” selgitas ta The Squeeze’i taskuhäälingusaates, mida juhivad Taylor Lautner ja tema naine Taylor Dome.

“PARTDIDÜNASTIA” STAAR SADIE ROBERTSON, TEINE BEBIGA RASED: “VEEL VÄIKE IME ON KIIRES”

“Äkki kasutatakse iga teie kehaosa teise elu otstarbeks, nii et see võtab lihtsalt fookuse sinult ära ja asetab selle millelegi nii palju suuremale ja see muudab nii palju seda, kes sa oled.”

Robertson jätkas: “See kasvatab teie suutlikkust, jõudu ja enesekindlust. See muutis mind palju vähem madalaks. Enam ei püüa mu kõht välja näha kõige lamedam või sobivaim. Nüüd on see nagu: “Oh, vau, kui see kasvab, loon enda sees elu.”

Sadie Robertson ootab abikaasalt Christian Huffilt teist last.

Sadie Robertson ootab abikaasalt Christian Huffilt teist last. (Instagram)

“PARDIDÜNASTIA” STAAR SADIE ROBERTSON Avastas “FLURONA” DIAGNOOSI

25-aastane naine jagas beebiuudist mullu novembris sotsiaalmeedia postituses.

Instagrami postituses oli perefoto Robertsonist, Huffist ja nende 1-aastasest tütrest Honeyst, kes istuvad maja ees trepil ning Robertson hoiab käes oma ultraheliuuringust tehtud fotosid.

“Järjekordne väike ime on liikumas,” kirjutas ta postituse pealkirjaks.

Sadie Robertson "Pardi dünastia," ja peagi kahe lapse ema, on uhke lapsevanem.

Sadie Robertson filmist “Duck Dynasty” ja peagi kahe lapse ema on uhke lapsevanem. (Foto Mike Pont / Getty Images)

Robertson sünnitas oma esimese lapse 2021. aasta mais, mida ta hiljem meenutas kui veidi hirmutavat tüsistuse tõttu, mille käigus Honey õlg oli üle kahe minuti kinni. Ta meenutas, et tundis sel hetkel abitust ja hirmu.

“Tema nabanöör oli kinni, see oli kaelas ja ta ei saanud hapnikku,” rääkis ta E! Uudised.

SADIE ROBERTSON Avastab, MIKS TEMA TÜTRELE SÜNNITAMINE OLI „VÄGA ÕUDNE” JA „TÕELISELT OHTLIK”

“Ja see oli lihtsalt nii väga-väga hirmus ja ma tundsin end väga hirmul ja lihtsalt abituna, nagu ma ei saaks tegelikult midagi teha. Ja siis oli järsku nii hull, et tuli laul “Million Little Miracles”. ja see oli lihtsalt kõige hämmastavam tunne. Tundus, nagu järsku valitses toas rahu ja Honey tuli välja.”

Robertsonite perekond A&E's "Pardi dünastia."

Robertsoni perekond A&E “Pardi dünastiast”. (A&E)

Robertson ja tema perekond jõudsid esmakordselt avalikkuse tähelepanu alla A&E saate “Duck Dynasty” kaudu, mis keskendus nende pereettevõttele Duck Commanders, mida juhtis tema isa Willie Robertson. Sari kestis 11 hooaega ja tõi Sadie ja tema ülejäänud pere staariks.

Fox Newsi Lori A Bashian aitas selle raporti koostamisele kaasa.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply