Pärsia lahe kartell vabandab väidetavalt inimröövi ja USA kodanike tapmise pärast Mehhikos

0

9. märts (UPI) – Mehhiko kartell näib olevat võtnud vastutuse nelja USA kodaniku röövimise eest Mehhikos Tamaulipas Matamoros selle nädala alguses, vabandades juhtunu pärast ning jättes vastutuse võtma viis pekstud ja kinni seotud meest.

Viis meest leiti neljapäeval kinniseotuna veoauto lähedalt, kus inimrööv toimus, vahendab ABC News. Veoki esiklaasil oli väidetavalt Pärsia lahe kartelli liikmete kirjutatud märge, mis väitis, et mehed on inimröövi eest vastutavad.

“Nende tegude eest vastutavad mehed tegutsesid oma tahte ja distsipliini puudumise alusel [Gulf Cartel] reeglid. Vabandame preili Arely perekonna ja ülejäänud Ameerika perede ees,” seisis Vice’i teatel teates.

Vice teatab, et mehed said kõvasti peksa. Väidetavalt saadeti korrakaitsjatele video neist, sedelist ja asukohast. Tamaulipase osariigi politsei võttis nad vahi alla.

Uurijad töötavad selle nimel, et kinnitada meeste identiteeti, seda, kas nad on seotud inimröövidega, ja märkme kehtivust, kuigi ABC andmetel arvatakse, et märkus on tõeline.

Vice’i sõnul on Pärsia lahe kartell ehk Cartel Del Golfo Matamoros asuv võimas kuritegevuse sündikaat, mis tegutseb kogu Mehhiko kirdepiirkonnas.

Rööv leidis aset reede hommikul, kui Eric James Williams, Zindell Brown, Latavia McGee ja Shaeed Woodard ületasid USA-st Mehhiko piiri, otsides madalama hinnaga iluoperatsiooni, mis FBI sõnul on tavaline. Pärast Matamorosse saabumist avasid tundmatud relvastatud isikud oma sõiduki pihta tule ja panid need neli teise sõidukisse.

Brown ja Woodard leiti surnuna kodust, kust need neli hiljem leiti ja päästeti. Williamsit tulistati mõlemasse jalga. Ellujäänud saadeti ABC andmetel haiglasse ravile ja surnud jäävad Matamorose surnukuuri.

“Tahan avaldada sügavat kaastunnet selle kohutava rünnaku ohvrite perekondadele ja lähedastele. Justiitsministeerium on nende nimel õiglust taga ajades järeleandmatu,” ütles peaprokurör Merrick Garland avalduses. “Teeme kõik endast oleneva, et tuvastada, leida ja võtta vastutusele isikud, kes vastutavad selle rünnaku eest Ameerika kodanike vastu.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply