Peamised indeksid liiguvad taas rohkem allapoole

0

Aktsiad on nihkunud rohkem allapoole ja nii ka tootlused. Pidage meeles, et täna on kolmekordne nõidus, kus optsioonid ja indeksid aeguvad. Lisaks aitab finantsärevusest tulenev volatiilsus aktsiatele survet avaldada. Mõned suured aktsiad, nagu Microsoft, on siiski kõrgemad (umbes 1,9%). Sel nädalal tõusnud Nvidia on samuti 2,2% tõusnud.

Esimesed avalikud aktsiad liiguvad madalamale, nagu ka piirkondlik pankade indeks. FRC aktsia on hetkel 7,85 dollari ehk -22,85% all. KRE regionaalpanga indeks on nüüd miinuses -5,11%.

10 aasta tootlus liikus sel nädalal madalaimale tasemele 3,369%. Tänane madal tootlus on jõudnud praeguseks 3,406%-ni. 2023. aasta madal tootlus on 3,321%.

10 aasta tootlus liigub nädala madalaimale poole

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply