Peavideos “Three Pines” 2. hooaeg puudub

0

14. märts (UPI) – Prime Video tühistas pärast ühte hooaega romaanikirjanik Louise Penny mõistatustel põhineva Three Pines’i.

„Tänan teid kõigi kolme männiga seotud tohutute sõnumite eest. Ma tean, et on palju pettumust, et saade ei naase, ja ma olen kurb suurepäraste näitlejate, meeskonna ja fännide pärast,” kirjutas 1. hooaja saatejuht Emilia di Giorlamo esmaspäeval Instagramis.

“Ma lahkusin saatest eelmisel aastal, et töötada teise projektiga ega osalenud uuendamise teemalistes vestlustes ja läbirääkimistes, kuid mulle on öeldud, et Leftbank, Sony ja Prime Video tahtsid kõik saate tagasi tuua, kuid ei suutnud jõuda vastastikku kasuliku lahenduseni. kokkulepe.”

Saates mängivad Alfred Molina Quebeci politseiüleminspektor Armand Gamache ja Elle-Máijá Tailfeathers Sgt. Isabelle Lacoste.

Tailfeathers kirjutas esmaspäeval Instagramis: “On olnud raske töödelda uudist, et #ThreePines’i teist hooaega @primevideocas ei tule.

«Aitäh kõigile, kes saadet vaatasid ja toetasid. See tähendas minu jaoks maailma, teadmine, et see saade leidis vastukaja nii suure ülemaailmse publiku seas,” lisas ta. “Pärismaise näitlejana ei arvanud ma kunagi, et mul on võimalus olla sellises saates #1 peaosatäitja. See oli tohutu. Meie lood on olulised ja see saade näitas, et publik, olenemata taustast, on näljas põlisrahvaste sisu järele.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply