Piirivalveülem: Bideni ametiaja jooksul põgenes 1,5 miljonit migranti

0

USA piirivalve juhi Raul L. Ortizi ütluste kohaselt on üle piiri hiilinud umbes 1,5 miljonit migranti, kui president Joe Biden avas uksed lõunapoolsete migrantide tunglemisele.

Uus hinnang hõlmab 1,3 miljonit edukat põgenejat, keda piiripatrulli agendid ja seiresüsteemid märkasid, ning veel ligikaudu 200 000 jälitamata migranti, ütles ta Texases parlamendi sisejulgeolekukomitee korraldatud kuulamisel.

Ortizi number pluss agentuuri andmednäitab, et Bideni Kuubal sündinud ja migratsiooni pooldav piiriülem Alejandro Mayorkas on alates 2021. aasta jaanuarist lubanud USA-sse ligikaudu 4,2 miljonit majandusmigranti.

See sissevool tõi 2022. aastal USA-s iga 3,7 miljoni sünni kohta rohkem kui ühe sisserändaja – ja see aitas tõsta inflatsiooni, mis on sandistanud mitu suurt panka.

Carlos Giminez (R-FL) küsis Ortizilt: “Eeldades, et meil on 1,3 miljonit [spotted] põgenemised, millest me teame, milline on teie hinnang inimeste kohta – kellest me ei tea –, kes pääsesid?

Ortiz vastas:

Ma ütlen teile, et põgenemisnumber on number, millega pikka aega seostati [field inspections] … need olid meie agendid, kes tegelikult raiusid riigist laiali ja kasutasid, teate, jalajälgi kui indikaatorit selle kohta, mida me seal nägime. See oli meie olukorrateadlikkus.

Selle kongressi investeeringutega piirivalve CBP-sse tervikuna [such as balloon-mounted cameras], on meil praegu suurem olukorrateadlikkus kui mul kunagi varem olnud. Minu enesekindlus selle põgenemiste arvu suhtes kasvab jätkuvalt. Kas see on 100 protsenti [confidence]? Ei, härra.

[We have] Sel eelarveaastal on seni 385 000 puhkust [Since October 1]. Jätkame selle numbri täpsustamist. Ma pean tegema paremat tööd tegelike kohtumiste arvestamisel …

Minu hinnangul, mis põhineb minu olukorrateadlikkusel, on tõenäoliselt 10–20 protsenti [more untracked gotaways].

Vabariikliku rahvuskomitee andmetel on puhkuste arv kasvanud:

Gotaways Under Biden, vabariiklaste rahvuskomitee

Ortizi hinnangul on 1,5 miljonit põgenemist lisaks 2,7 miljonile migrandile, kes on alates 2021. aasta jaanuarist läbi piiri lubatud.

See sissevool annab kokku 4,2 miljonit ehk rohkem kui ühe sisserändaja iga 3,7 miljoni USA sünni kohta 2022. aastal.

Lisaks on Biden alates jaanuarist importinud oma “tingimisi vabastamise radade” kaudu vähemalt 70 000 migranti. Sissevool peaks ulatuma 600 000-ni aastas – lisaks 1990. aastal Kongressi kehtestatud umbes miljonilisele seaduslikule sisserändele.

Kuid kohtunik on Bideni “tingimisi vabastamise viisid” juba ebaseaduslikuks tunnistanud.

Lõuna üleujutus lisandub ligikaudu miljoni seadusliku sisserändaja aastasele sissevoolule ning ligikaudu 750 000 lühiajalisele ja pikaajalisele renditöötajale. Need kaks torujuhet toimetasid USA-sse vähemalt 2,5 miljonit uut migranti, lisaks 3,5 miljonile lõunapoolsele rändajale.

Aastatel 2021 ja 2022 kaasnenud ligikaudu kuue miljoni migrandiga tsunami tekitas nn nõudlusšoki, mis suurendas sadade miljonite ameeriklaste eluaseme, kasutatud autode ja toidukaupade kulusid.

Bideni ränne tõi riigi tööjõu hulka vähemalt neli miljonit töötajat. Seda üleujutust õhutasid ja tervitasid ärirühmad, kuna see vähendab ameeriklaste sinikraede ja valgekraede palku ning vähendab ka turu survet investeerida tootlikkust tõstvasse tehnoloogiasse, südaosariikidesse ja välisturgudele.

Mehhikos asuvad kartellid “teenivad miljardeid – miljardeid -, tuues USA-sse inimesi, kellest paljud … peavad kartellidele sunniviisilise kuritegeliku tööga tagasi maksma,” ütles teatmiku kavandanud esindaja Mark Green (R-TN). kuulmine.

Seda tavalistele valijatele tekitatavat kahju eiravad progressiivsed ja asutatud vabariiklased, kes reklaamivad migrante kui “uustulnujaid” “immigrantide rahvas”.

Palgad madalamapalgalistele töötajatele, tööstatistika büroo

Ettevõtlusgrupid nõuavad suuremat sisserännet, hoolimata kiirenevatest koondamistest tehnoloogiasektoris.

Ebaseaduslikud “immigrandid, kes saavad täna siin tööluba, vähendaksid inflatsiooni – lisaks moraalsele sammule,” ütles säuts Todd Schulte, lääneranniku investorite kaitserühma FWD.us president.

Investorite laius, kes asutatud ja rahastatud FWD.us oli juhuslike külastajate eest varjatud grupi veebisaidile 2021. aasta alguses. Aga koopiad on olemas juures muud saidid.

Ekstraheerimine migratsioon

Föderaalvalitsus on pikka aega rakendanud ebapopulaarset kaevandamisrände majanduspoliitikat. See kolonialismilaadne poliitika võtab sealt välja tohutul hulgal inimressursse abivajaja riikides, vähendab kasulikku kaubandust ning kasutab imporditud töötajaid, rentijaid ja tarbijaid Wall Streeti ja majanduse kasvatamiseks.

Rändajate sissevool on õnnestunud sundis ameeriklaste palku langetama ja ka tõstetud üürid ja eluasemete hinnad. Sissevool on ka tõrjunud paljusid põliselanikke sündinud ameeriklasi karjäärist paljudes ärisektorites ja aidanud kaasa suremuse tõus vaestest ameeriklastest.

Surmav poliitika imeb ära ka töökohad ja rikkuse keskosariikidest, subsideerides rannikuäärseid investoreid madalapalgaliste töötajate, kõrgel eluruumidega üürnike ja valitsuse abiga tarbijate tulvaga.

Samuti rahvastiku sissevool vähendab poliitilist mõjuvõimu põliselanike seas, sest see võimaldab eliidil end lahutada vajadused ja huvid tavalistest ameeriklastest.

54 protsenti ameeriklastest ütleb, et Biden lubab sissetungi lõunapiirile augusti 2022 küsitlus vasakpoolse tsentri rahvusliku raadio (NPR) tellimusel. Invasiooni 54-protsendiline enamus hõlmas 76 protsenti vabariiklasi, 46 protsenti sõltumatuid ja isegi 40 protsenti demokraate.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply