Playboy Playmate sõnul oli Hugh Hefner vaikne ja nautis lauamänge, vaidleb vastu väitele, et mõis oli “kultuslik”

0

Karin Taylor oli jahmunud, kui sai esimest korda teada süüdistustest, mida tema surnud sõbra Hugh Hefneri vastu esitati.

See oli 2022. aastal, kui endine Playboy jänku Holly Madison ja mitmed teised mängukaaslased võtsid sõna A&E 10-osalises dokumentaalsarjas “Playboy saladused”. Madison väitis, et Playboy mõis oli “väga kultuslik” ja naised olid “gaas ja eeldasid, et nad peavad Hefi selliseks tõeliselt heaks meheks”.

Karin Taylor (paremal) ütles, et tema kogemus Playboys oli nagu a "õdekond."

Karin Taylor (paremal) ütles, et tema kogemus Playboys oli nagu “õde”. (Karin Taylor)

“Seal oli nii lihtne välismaailmast isoleerida,” ütles 43-aastane mees toona. “Teil oli kella üheksaks liikumiskeeld. Teid julgustati, et sõpru ei oleks. Te ei tohtinud tegelikult lahkuda, kui see polnud nagu perepuhkus.”

HOLLY MADISON, MIS ON “GASLITIS”, ELAMISES “KULTUSTAOLISES” PLAYBOY HÕISAS: “TEIL EI LUBATUD LAHKUDA”

Karin Taylor, miss juuni 1996, ütles Fox News Digitalile, et oli Playboy varalahkunud asutaja Hugh Hefneri vastu esitatud süüdistustest kuuldes jahmunud.

Karin Taylor, miss juuni 1996, ütles Fox News Digitalile, et oli Playboy varalahkunud asutaja Hugh Hefneri vastu esitatud süüdistustest kuuldes jahmunud. (Karin Taylor)

Madison suhtles Hefneriga aastatel 2001–2008. Ajakirjamogul suri 2017. aastal 91-aastaselt.

“Ma intervjueerisin [fellow Playmate] Ulrika Ericsson minu podcastis ‘Sa peaksid teadma’ selle kohta,” rääkis Taylor Fox News Digitalile. “Meid mõlemaid seal ei olnud, seega ei saa öelda, et seda pole kunagi juhtunud, kui me ruumis polnud. Kuid võime öelda, et see polnud meie kogemus. Nii et ma solvusin selle kommentaari peale, et see oli nagu kultus.”

“Ma ei tunne, et ükski osa minu Playboy kogemusest oleks selline olnud. … Hef ütles alati: “Kord mängukaaslane, alati mängukaaslane.” Aga tõesti, kui teie probleem ilmub, on see tehtud ja nad liiguvad järgmise tüdruku juurde.”

Karin Taylor (vasakul) osaleb "Operatsioon Playmate: Tervitus Ameerika veteranidele" Motowni kohvikus veteranide päeval, 11. novembril 1996, New Yorgis.

Karin Taylor (vasakul) osaleb 11. novembril 1996 New Yorgis veteranide päeval Motowni kohvikus “Operation Playmate: A Salute to America’s Veterans”. (Evan Agostini / Liaison)

Endine rahvusvaheline moemudel, kes oli 1996. aasta juunis Playmate, on nüüd viie lapse üksikema, kes jookseb. Mandalay talud Floridas.

Ta juhib kahte taskuhäälingusaadet “Sa peaksid teadma” ja “Tasuta nõustamine Karin Tayloriga” jagab kuulajatega oma elukogemusi. Kuigi 51-aastane naine ei ole enam Playboyga seotud, oli ta kurb, kui kuulis kaubamärgile suunatud süüdistustest, mis tõstsid ta kuulsuseni.

Karin Taylor on viie lapse üksikema, kes juhib Mandalay Farmsi ja juhib kahte podcasti, "Sa peaksid teadma" ja "Tasuta nõuanded."

Karin Taylor on viie lapse üksikema, kes juhib Mandalay Farmsi ja juhib kahte taskuhäälingusaadet “You Should Know” ja “Free Advice”. (Mandalay farmid)

“Emana ma ei poseeri väljakutsuvalt, kuid olen siiski mängukaaslane ja keegi pole mind välja tõrjunud,” selgitas ta. “Kui ma oma kogemusele tagasi vaatan, oli see õde, kus nii paljud naised tegid suuri asju. Playboy oli vaid peatükk nende elust, mitte kogu nende identiteet.”

“Olime Ulrikaga enne Playboys poseerimist moemodellid ja me lihtsalt mäletasime teiste tüdrukute sõbralikkust ja aktsepteerimist. Moetööstuse modellid olid palju kurjategijamad. Vahepeal mängukaaslastega, kui ma kunagi mõnes linnas viibisin. ja vajasin midagi, alati oli tüdruk, isegi kui ma teda ei tundnud, kes oli alati valmis abikäe pakkuma.”

Karin Taylor (paremal) oli enne Playboys poseerimist rahvusvaheline moemudel.

Karin Taylor (paremal) oli enne Playboys poseerimist rahvusvaheline moemudel. (Karin Taylor)

“See oli väga toetav keskkond,” lisas ta. “Olin lihtsalt lummatud, et Hugh Hefner lõi midagi, milles oli nii palju sõprust ja lojaalsust. Ma tean, et seal oli palju mängukaaslasi, jänkusid ja varasemaid töötajaid, kes kirjutasid petitsioone ja väljendasid oma rahulolematust. Kuid seda kõike räägiti pärast Hugh Hefneri surma . Ta ei saa isegi ennast kaitsta… Nii et loomulikult oli mu põlvi vastus umbusklik ja natukene viha.”

Taylor ütles, et pärast “Secrets of Playboy” kahekordset nägemist valdasid teda “väga vastakad tunded”.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Karin Taylor (vasakul) ei olnud nende hulgas, kes 2022. aasta A&E dokumentaalfilmides Hugh Hefneri vastu sõna võttis. "Playboy saladused."

Karin Taylor (vasakul) ei olnud nende hulgas, kes 2022. aasta A&E dokumentaalsarjas “Playboy saladused” Hugh Hefneri vastu sõna võttis. (Karin Taylor)

“Ühest küljest tunnen ma väga tugevalt, et igal naisel on õigus oma tõde väljendada,” ütles Taylor. “Usun kindlalt, et sõna rääkimine võib olla väga tervendav. Ja ma tundsin empaatilisi emotsioone mõnede naiste suhtes, kes väljendasid asju, mida nad enda sõnul läbi elasid.”

“Mu süda läheb neile valu ja kannatuse pärast, mida nad võisid taluda. Ma tahan toetada igaühe õigust sõna võtta, kuid ma ei saa ka väita, et Hef tegi kõik need asjad sellepärast, et mind polnud kohal ja see oli” See ei olnud midagi, mida ma kunagi näinud olen. Ma ei näinud kunagi narkootikume, mulle ei pakutud kunagi narkootikume.”

Karin Taylor ütles, et Playboy tõstis ta kuulsuseni ja on aastate jooksul talle uksi avanud.

Karin Taylor ütles, et Playboy tõstis ta kuulsuseni ja on aastate jooksul talle uksi avanud. (Mandalay farmid)

Taylor märkis, et ajal, mil ta Playboy mõisas viibis, oli Hefner abielus Kimberley Conradiga, kes kasvatas nende väikesi lapsi. Liit kestis 1989. aastast 2010. aastani.

“Tüdrukutega basseinis juttu ei tehtud, kui tema väikesed pojad ringi jooksid,” ütles Taylor. “Hef oli päris vaikne ja talle meeldis tema rutiin. Kolmapäevaõhtuti meeldis talle sõpradega lauamänge ja kaarte mängida. Tal oli alati filmiõhtu. Kimberleyga saime ka suureks sõbraks. Kui nad lahku läksid, elas ta koos oma kõrvalmajas. lapsed. Siis alustas ta mitme tüdruksõbraga. Kuid selleks ajaks ei olnud ma mõisas. Ma ei käinud ühelgi peol ja kindlasti ei olnud ma kunagi tema magamistoas.”

Kimberley Conrad ja Hugh Hefner olid abielus aastatel 1989–2010. Neil oli kaks poega.

Kimberley Conrad ja Hugh Hefner olid abielus aastatel 1989–2010. Neil oli kaks poega. (Vinnie Zuffante/Michael Ochsi arhiivid/Getty Images)

“Kui ma midagi tegin, sain Hefilt kirja,” jagas ta. “Ta andis sulle alati teada, kui uhke ta sinu üle on. Kui sa kunagi mõne rolli või esinemise said, kirjutas ta sulle õnnitluse kirja. Ja kui sa talle kunagi kirjutasid, kirjutas ta alati vastu. Talle meeldis kirjade kirjutamine .”

“Ja kui sa olid häärberis ja fotograaf tegi sinust foto, hoolitses ta selle eest, et see foto oleks prinditud ja saadetud sulle väikese märkmega tagasi. Minu kogemus Playboys oli lojaalsus ja austus. Nii et ma tunnen end vastuolus Ja ma tunnen südant tema poegade ees, sest ma olen kindel, et neid süüdistusi on raske kuulda ja teie isa ei pea end kaitsma.”

HUGH HEFNERI SÜÜDUSED: KAS PLAYBOY PEAB vastulöögile vastu? BRÄNDIEKSPERID KAALUB

Karin Taylor ütles, et aastate jooksul saadab Hugh Hefner posti teel oma lühikesi märkmeid, õnnitledes teda viimaste saavutuste puhul.

Karin Taylor ütles, et aastate jooksul saadab Hugh Hefner posti teel oma lühikesi märkmeid, õnnitledes teda viimaste saavutuste puhul. (Karin Taylor)

Kuigi Taylor rõhutas, et ta ei kahetse Playboys esinemist nulli, on see aastate jooksul esitanud mõningaid väljakutseid.

“See tegi mulle selles mõttes haiget, et kunagi ei lubatud mul koduõppe kongressil sõna võtta,” väitis Taylor. “Olin 41-aastane, kui proovisin seda teha, ja see oli tingitud sellest, et olin poseerinud Playboyle. Kuigi ma rääkisin veebipõhistest õppevahenditest, kuigi olin koduõppe areenil tuntud veebipõhiste töötubade korraldajana ja õppekavade ülevaatajana. , ma ei tohtinud rääkida. Mul on olnud paar õelat ema, kes selle üles tõi ja see oli natuke haiget teinud.”

Mandalay Farms asub kohas Jupiter.

Mandalay Farms asub kohas Jupiter. (Mandalay farmid)

Taylor oli samuti jahmunud, kui poeg teda guugeldas.

“Ma ei olnud valmis selleks, et mu poeg ütleb: “Oh issand, ma just nägin seda pilti sinust Internetis. Mis see on ja miks sa alasti oled?”” meenutas ta. “See oli tõesti raske. Sest hetkel, kui sa oled 23-aastane, ei mõtle sa, et sul on viis last ja üks neist otsib sind üles. Kas ma poseeriksin täna Playboyle ? Tõenäoliselt mitte. Kas ma kahetsen seda? Ei. Ma arvan, et kui sa midagi kahetsed, on sellega seotud mingi häbi ja ma ei tunne häbi.”

HUGH HEFNERI POEG KAITSTAS PLAYBOY ASUTAJA EES šokeerivat DOK-i: “JUHTUMIUURING KAHETUSE KÄTTEKÄTTESAMISEKS”

Karin Taylor tunnistas, et kohting on muutunud keeruliseks meestega, kes guugeldavad tema vanu Playboy pilte.

Karin Taylor tunnistas, et kohting on muutunud keeruliseks meestega, kes guugeldavad tema vanu Playboy pilte. (Mandalay farmid)

“See on olnud ka huvitav kohting,” naeris ta. “Inimesed otsivad teie vanu Playboy fotosid ja poisid tahavad sinuga sellest rääkida. Aga nad vaatavad 23-aastast. Ma olen praegu 51. Imelik on minna kohtingule kellegagi, kes on sind juba näinud. alasti.”

Karin Taylor ütles, et kuigi ta täna Playboys ei esine, ei kahetse ta ajakirjale poseerimist.

Karin Taylor ütles, et kuigi ta täna Playboys ei esine, ei kahetse ta ajakirjale poseerimist. (Mandalay farmid)

Nendel päevadel naudib Taylor vaiksemat tempot loomadest ümbritsetud, samal ajal kui ta keskendub heategevusele.

“Hollywoodi peod olid lõbusad. Kellele ei meeldiks omada glam-meeskonda?” ta ütles. “Aga loomade ja loodusega koosolemine on minu jaoks olnud väga tervendav. Ja kõik kogemused, mis mul oli, tegid minust selle, kes ma täna olen.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply