Prints Harry vihkas enne Meghan Markle’i äratatud jamasid, väidavad “hirmunud” koolikaaslased

0

Enne Meghan Markle’iga kohtumist tegi prints Harry nalju, mida meil enam teha ei lubata, rõhutas üks endine klassivend.

See väide esitati autori Tom Quinni uues raamatus pealkirjaga “Kullatud noorus: Kuninglikus perekonnas üleskasvamise intiimne ajalugu.” See sisaldab eksklusiivseid tunnistusi nii palee personalilt ajalooliste allikatega kui ka kuninglikelt siseringi isikutelt. Selle eesmärk on uurida Briti kuningliku perekonna traditsioonilist kasvatust ja seda, kuidas see on neid kogu maailmas mõjutanud. aastat.

Quinn uuris lähemalt ka Sussexi hertsogi kooliharidust mainekas Etoni kolledžis, kus ta õppis aastatel 1998–2003.

Kuninglik autor Tom Quinn on kirjutanud uue raamatu pealkirjaga "Kullatud noorus."

Kuninglik autor Tom Quinn on kirjutanud uue raamatu pealkirjaga “Kullatud noorus”. (Bite Back Publishing)

“Varem olen töötanud ajakirjanikuna väga vanamoodsates ajakirjades Inglismaal, kus enamik lugejaid on inimesed, kes jahivad, tulistavad ja kalastavad,” selgitas Quinn Fox News Digitalile. “Nad kipuvad olema väga suursugused, väga parempoolsed. Tavaliselt ei meeldi neile see, mida nad kirjeldaksid kui “ärkamist” ja “puude kallistamist”. Nad arvavad, et tõelisi maainimesi määrab see, et nad tulistavad asju. Ja kui sa lähed kooli nagu Eton, siis sa ei saa laia sotsiaalset segu. Ainult vanast Inglise aristokraatiast pärit inimesed on väga konservatiivsed… See on maailm, milles Harry üles kasvas. Tema ainsad sõbrad olid vana Inglise aristokraatia pojad ja mõned tütred, kes kõik on sellised. Ja nii, tema maailm oli sellega piiratud.”

PRINTS HARRY tunnistab, et PSÜHEDEELILISED NARMID AITASID TAL MINEVIKUSTE TRAUMADEGA TEGELDA

Charles, tollane Walesi prints, paremal ja tema vanim poeg prints William, teine ​​vasakul, sõitsid koos Beaufort Huntiga Shipton Moyne'i rebasejahi hooaja esimesel päeval.  Jahipidamine on Briti aristokraatia jaoks tähelepanuväärne ajaviide.

Charles, tollane Walesi prints, paremal ja tema vanim poeg prints William, teine ​​vasakul, sõitsid koos Beaufort Huntiga Shipton Moyne’i rebasejahi hooaja esimesel päeval. Jahipidamine on Briti aristokraatia jaoks tähelepanuväärne ajaviide. (Foto Barry Batchelor – PA Images/PA Images Getty Images kaudu)

Üks Etoni kaasaegne tunnistas Quinnile, et Harry (38) “vihkas kõike seda poliitiliselt korrektset asja – kõike, mis äratas jama.”

“Ta oli naljakas, veidi küüniline ja suurepärane seltskond, sest nagu me kõik, tegi ta nalju, mida me enam teha ei tohi,” väitis allikas. “Pärast Meghani tulekut muutus ta täielikult selleks, mida ta kunagi esimesena mõnitas: omamoodi Guardiani lugenud puukallistajaks. See oli kogu Meghani mõju. Me tegime nalja, et ta peab voodis väga hea olema, et on ta pea nii kaugele pööranud.”

Etoni kolledž ja Etoni kolledži kabel on siin pildil 2020. aastal. Prints Harry õppis aastatel 1998–2003 Etoni kolledžis, 55 000 dollarit aastas maksvas internaatkoolis.

Etoni kolledž ja Etoni kolledži kabel on siin pildil 2020. aastal. Prints Harry õppis aastatel 1998–2003 Etoni kolledžis, 55 000 dollarit aastas maksvas internaatkoolis. (Foto Mark Kerrison / In Pictures Getty Images kaudu)

Allikad, kes sõbrunesid Harryga Etonis, väitsid, et nad olid “jahmatanud”, kui kiiresti Harry pärast Ameerika näitlejannaga kohtumist muutus. 2016. aastal Harryga tutvunud endisest “Suitide” staarist sai Sussexi hertsoginna, kui ta 2018. aastal Briti printsiga abiellus.

“Tema sõbrad olid kohkunud, sest tundus, nagu oleks ta vaenlase juurde läinud,” naeris Quinn. “Nad suhtusid sellesse väga ebaviisakalt. Kui Harry Meghaniga kohtus, said nad väga kiiresti lähedaseks. Harry tahtis, et ta kohtuks oma sõpradega. Talle ei tulnud kordagi pähe, et naine võiks neid kohutavaks pidada, et nad teevad rassistlikke nalju. Harry oli kunagi kuulsaks saanud. läksid natsiks riietatuna peole. Nad ei arvanud sellest midagi, sest nad ei muretsenud kunagi selliste asjade pärast. Nad arvasid, et selline asi tähendaks, et oled vasakpoolne ja puukallistaja. Nad ei arvanud ei usu, et rassistlike naljade tegemine oli kohutav.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Prints Harry Etoni kaasaegsetele ei jäänud Meghan Markle’ist soodsat muljet, väitis autor Tom Quinn.

Prints Harry Etoni kaasaegsetele ei jäänud Meghan Markle’ist soodsat muljet, väitis autor Tom Quinn. (Foto Michael Tran / FilmMagic)

“Ma arvan, et nad olid tõesti šokeeritud,” jätkas Quinn. “Meghan veetis terve päeva, öeldes neile, et nad ei saa neid kohutavaid nalju teha. Üks neist ütles päeva lõpus pärast Meghaniga kohtumist, et nad vahetasid sõnumeid mitte Harry ja Meghaniga, vaid üksteisega, öeldes: Miks Harry selle kohutava naisega välja läheb? Ta on puukallistaja. Ta on kinnisideeks ärkvelolekust. Kuid ma arvan, et Harry maailm oli väga lõhestunud. Ja Meghan on väga võimas isiksus. Kõik ütlevad seda.”

Meghan Markle'i näeb siin 2016. aastal, samal aastal "Ülikonnad" staar kohtus prints Harryga.

Meghan Markle’i näeb siin 2016. aastal, samal aastal kohtus “Suits” staar prints Harryga. (Foto Tim Clayton / Corbis Getty Images kaudu)

Quinni raamatus väideti, et Harry sõbrad ei olnud Markle’i poolt “noomimiseks” valmis, väites, et tal “puudus huumorimeel”. Üks sõber saatis teisele sõnumi: “OMG, aga TEMA?” teise helinaga: “Harry peab olema hulluks läinud.”

Kõigile oli vaieldamatu, et Harry võlus ekraanitähest. Kui ta nägi vaeva, et olla “varuks” koos oma vanema venna prints Williamiga, kes oli Briti troonipärija, “tundis Harry, et ta peab põgenema”. Prints ei olnud aga valmis selleks, kuidas “Meghani viisi” omaks võtmine muudab ta avatuks samale ajakirjanduse tähelepanule, mida “ta on alati vihkanud”.

“Ma arvan, et Meghani maailmavaate omaks võtmine muutis see tema jaoks palju keerulisemaks, eriti suhetes teiste kuningliku perekonna liikmetega,” selgitas Quinn. “See tekitas selle tohutu lõhe. Ta tunneb end täielikult eemaldunud oma vanast elust, Briti kuningliku perekonna omast, mis on endiselt väga konservatiivne. Olles truu oma naisele ja oma uuele elule osariikides, on ta omaks võtnud kõik väärtused mis sellega kaasnevad, kõik ideed, kõik väljavaated. Teil on William, kes on kuningliku perekonna traditsioonidesse sisseostnud, sest ta on pärija, ta usub tootesse täielikult. Ja siis on teil Harry ja Meghan kes ei usu tootesse üldse.”

CHRIS ROCKI NÖÖGID MEGHAN MARKLE’i rassismiväidete vastu ON “TÕELINE PUNKT SISSE”: EKSPERT

Mõned klassikaaslased Etonist väitsid, et prints Harry lahkus, sai a "puu kallistaja" pärast kohtumist Meghan Markle'iga.

Mõned Etonist pärit klassikaaslased väitsid, et prints Harryst sai pärast Meghan Markle’iga kohtumist “puukallistaja”. (Foto Kirsty Wigglesworth – Pool/Getty Images)

“Mõnes mõttes on Ühendkuningriigi ajakirjandus Meghanit ja Harryt ebaõiglaselt kohelnud,” jagas Quinn. “[But] Ma arvan, et tegelik probleem on selles, et Meghan on nii erinev. Tema väärtused, vaated on nii erinevad. Nüüd, kui Harry on sellest osa, on raske mõista, kuidas need kaks poolt kunagi lepitatakse. See on väga keeruline. Ma arvan, et see muutis Harry asjad Ühendkuningriigi ja kuningliku perekonna jaoks palju keerulisemaks.”

Harry kirjeldas varem, et armus Markle’i “nii uskumatult kiiresti”. Quinn märkis, et prints leidis, et California põliselanike ellusuhtumine on “uskumatult värskendav”, mis on karm võrdlus sellega, millega ta Etonis kokku puutus.

“Tundus, nagu oleks keegi avanud talle ukse uude maailma,” ütles Quinn. “Ta arvas, et ainus eksisteeriv maailm on see maailm, see, kus naersite puukallistajate üle, naersite inimeste üle, kellele ei meeldinud faasanite ja hirvede tulistamine. See oli ainus maailm, mida ta teadis. Ja siis äkki ta sattus kokku inimesega, kes ei jaganud ühtegi neist väärtustest. Ma arvan, et alguses oli see talle tõeline šokk. Ja siis naljakal moel näitas see talle väljapääsu. Tema sõbrad Etonis, keda ta Tundsin ja jahtisin, tundis äkki, et ta ei kuulu enam nende hulka. Ja lõpuks läksid nad ühte teed ja ta kolis teisele poole.”

Prints Harry, vasakul, ja Meghan Markle on näha siin Kensingtoni palee uppunud aias 27. novembril 2017 pärast nende kihlumise väljakuulutamist.  Paar lõi sõlme 2018. aastal.

Prints Harry, vasakul, ja Meghan Markle on näha siin Kensingtoni palee uppunud aias 27. novembril 2017 pärast nende kihlumise väljakuulutamist. Paar lõi sõlme 2018. aastal. (Foto DANIEL LEAL / AFP Getty Images kaudu)

“See oli Harry jaoks suur nihe, kuid ma arvan ka, et Harry vajas seda hädasti,” märkis Quinn. “Ta vajas kedagi, kes oleks tugev, sest tal ei olnud seda naiselt, kui ta kasvas. Ta vajas kedagi, kes annaks talle suuna. Ja talle oli rõõm avastada, et on olemas ka maailm väljaspool seda. rassistlikud aristokraadid, kellega ta üles kasvas. Ja ma arvan, et tal oli hea meel nende eest põgeneda.”

PRINTS HARRY PÖÖRDUB INTERVJUUS “VARA” TAGASIVÕTE: “MA POLE SELLES KUNAGI OTSINUD kaastunnet”

Vasakpoolne Meghan Markle sai Sussexi hertsoginnaks, kui abiellus 2018. aastal Briti printsiga.

Vasakpoolne Meghan Markle sai Sussexi hertsoginnaks, kui abiellus 2018. aastal Briti printsiga. (DANNY LAWSON / AFP Getty Images kaudu)

Endine Kensingtoni palee abiline, kes tegi tihedat koostööd Sussexi hertsoginnaga, väitis, et “Harry polnud kunagi selline, enne kui ta Meghaniga kohtus.”

“Tal polnud oma ideid,” väitis allikas. “Ta rääkis globaalsest soojenemisest harva, kui üldse. Ta oli omamoodi Tim-Nice-but-Dim tegelane, kellele meeldis oma armee ja Etoni sõpradega vihastada, tulistas ja kalastas ning ta oli muidu eristamatu.”

Sussexi hertsog ja hertsoginna elavad jõukas rannikulinnas Montecitos koos oma poja Archie ja tütre Lilibetiga.

Sussexi hertsog ja hertsoginna elavad jõukas rannikulinnas Montecitos koos oma poja Archie ja tütre Lilibetiga. (Foto Chris Jackson / Getty Images)

“Harry otsis alati naist, kes teda vormi viiks; kena poiss, kuid tal polnud aimugi, kuhu ta läheb või mida ta peaks tegema – vähemalt seni, kuni Meghan tuli,” lisas sõber Etonist.

Sussexi hertsog ja hertsoginna taandusid 2020. aastal kuningliku perekonnaliikme kohalt. Nüüd elavad nad koos kahe väikese lapsega Californias.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply