Priyanka Chopra ütleb, et nuttis pärast seda, kui talle öeldi, et ta on valimi suuruse jaoks liiga suur.

0

Priyanka Chopra ütles, et ta jäi pisaratesse pärast seda, kui talle öeldi, et ta on selle nädala sobitamise ajal liiga suur, et “näidisesse” mahtuda.

“Mulle on öeldud palju asju, mida on raske kuulda,” ütles “Tsitadelli” näitlejanna Amazon Studiosi juhile Jennifer Salke’ile reedel Texases Austinis SXSW konverentsil ja festivalil, vahendab ajakirja People.

“Minu töökohal on surve nii tugev, et te ei saa tegelikult näha lõhesid oma turvises. Keegi ütles mulle eile, et ma ei ole valimisuurune. … Ma sain haiget ja ma arutasin seda oma perega ja ma nutsin oma mehe ja meeskonna pärast ning ma tundsin end väga halvasti selle pärast, et ma pole valimi suurus.”

Ta paljastas, et suurust 2 peetakse “proovi suuruseks” ja “see on ilmselt probleem”.

SELENA GOMEZ LÄBIB KEHAHÄBITURID, KÄSIB NEILE “MINGE EMA”: MA EI OLE MODELL”

Priyanka Chopra ütles, et nuttis sel nädalal pärast seda, kui talle öeldi, et ta ei sobi "näidissuurus" liitmikus.

Priyanka Chopra ütles, et nuttis sel nädalal pärast seda, kui talle öeldi, et ta ei sobi “proovi suurus” liitmikusse. (Gary Miller / WireImage)

Ta lisas, et “enamik inimesi” ei ole valimi suurus.

Näitlejanna, kes on abielus Nick Jonasega ja jagab 1-aastast tütart, kes veetis pärast sündi peaaegu 100 päeva NICU-s, ütles, et inimesed räägivad sageli tema lapse ja perekonna kohta kõige õelamaid ja vastikumaid asju. Ma arvan, et mõnikord unustavad inimesed, et sa oled isegi inimene.

PRIYANKA CHOPRA JAGAB BABY MALTI VÄGA UUSI FOTOD

“Ma ei suuda seletada, mis tunne on, kui istud oma diivanile ja tunned, kuidas maailm sulle vastu tuleb, sest inimesed on unustanud, et sa oled inimene.

40-aastane naine ütles, et ümbritseb end inimestega, kes “armastavad” ja “hoolitsevad” tema eest ega hooli sellest, mida ta nende heaks teha saab.

“Inimesed, kes tahavad näha sind naeratamas ja rikkaks saada,” selgitas ta. “See ei pea olema tuba täis inimesi. Ma võin nad oma käte peal üles lugeda.”

Chopra, kes võitis Miss Worldi 2000. aastal, rääkis hiljuti ühiskonna ilustandarditest, mis tema sõnul on sageli keskendunud meeste pilgule.

Priyanka Chopra märkis, et enamik inimesi ei sobi suurusele 2 "näidissuurus."

Priyanka Chopra märkis, et enamik inimesi ei sobi suurusele 2 “proovi suurus”. (Daniele Venturelli / Getty Images jaoks Bvlgari)

“Ma arvan, et naiste füüsilise ilu võrdsuse määrab peamiselt meeste pilk,” ütles ta BBC Newsile, viidates missivõistlustele. “Oh issand, su vöökoht ei ole õige suurusega” või “Teie pikkus pole õige suurusega” või “Sa näed välja teatud moodi, mis teeb su ilusaks ja see ei tee sind ilusaks”, et hinnata meeste pilgu ja ilustandardite järgi, mille on loonud patriarhaalsed normid, sest naised on väga pikka aega elanud teisejärguliste kodanikena. See on raske.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Ta ütles, et kuigi ta ei tahaks praegu oma vanuses missivõistlustel osaleda, tundis ta, et see andis talle teismelisena karjäärile “hüppelaua”.

“See oli väga vägev tunne,” ütles ta.

The "Quantico" Näitleja ütles, et kui inimesed teevad alatuid ja vastikuid kommentaare, siis mõnikord tundub, et nad ei saa aru, et ta on inimene.

“Quantico” näitleja ütles, et kui inimesed teevad õelaid ja vastikuid kommentaare, tundub mõnikord, et nad ei mõista, et ta on inimene. (Samir Hussein / WireImage)

40-aastaselt ütleb ta, et ei taha enam, et tema kehatüübi pärast hinnataks.

Oma autobiograafias “Lõpetamata” mainis ta ka seda, et edukas filmirežissöör ütles talle, et ta peaks näitlejakarjääri alustades saama “rinnatöö” ja parandama oma “proportsioonid”. Ta ütles, et lahkus filmist selle pärast, kuid ei toonud seda kunagi põhjusena.

40-aastane naine abiellus 2018. aastal Nick Jonasega.

40-aastane naine abiellus 2018. aastal Nick Jonasega. (Rich Fury / Getty Images dcp jaoks)

“Quantico” näitleja abiellus Jonasega 2018. aastal ja nende tütar Malti sündis surrogaadina terve trimestri enneaegsena 15. jaanuaril 2022.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Pärast hirmutavat üle kolmekuulist viibimist NICU-s, mille jooksul ta vanemad ei teadnud, kas ta elab, on Malti nüüd “terve ja õitsev”, ütles Chopra.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply