Prokurör: Harvey Weinsteini ei mõisteta uuesti üle LA vägistamises ja seksuaalses rünnakus süüdistuses

0

Los Angelese prokuratuur Harvey Weinsteini viimases vägistamisprotsessis otsustas mitte uuesti esitada filmiprodutsendile süüdistusi.

Ringkonnaprokuröri asetäitja Paul Thompson teatas otsusest ülemkohtu kohtunikule Lisa B. Lenchile teisipäeval Los Angelese kesklinnas toimunud istungil. Kohtunik lükkas algselt tagasi kahe naise vägistamise ja seksuaalse kallaletungi süüdistused, mille tõttu jäi žürii detsembris ummikusse.

Žürii mõistis aga 70-aastase Weinsteini süüdi tolleaegse Itaalia modelli ja näitleja vägistamises ja seksuaalses rünnakus. 23-aastasele vanglakaristusele, mida ta juba kandis samalaadsete süüdistuste eest New Yorgis, lisandus kuusteist aastat.

Harvey Weinstein tunnistati Los Angelese kohtuprotsessi ajal süüdi mõnes, kuid mitte kõigis süüdistustes.

Harvey Weinstein tunnistati Los Angelese kohtuprotsessi ajal süüdi mõnes, kuid mitte kõigis süüdistustes. (Spencer Platt)

HARVEY WEINSTEIN KAEBAB KAEBAMA NEW YORGI vägistamises süüdimõistmise, TAOTIB UUT KOHTUPROTSESSI

Harvey Weinstein mõisteti Los Angeleses vägistamises ja seksuaalrünnakus süüdi 16 aastaks vangi.  Häbistatud filmimogul kandis New Yorgis süüdimõistmise eest juba 23 aastat.

Harvey Weinstein mõisteti Los Angeleses vägistamises ja seksuaalrünnakus süüdi 16 aastaks vangi. Häbistatud filmimogul kandis New Yorgis süüdimõistmise eest juba 23 aastat. (Spencer Platt / Getty Images)

Vandekohtunikud ei suutnud jõuda üksmeelsetele otsustele kahe süüdistaja süüdistuses, vägistamiste ja seksuaalse kallaletungi süüdistuses, milles osales dokumentaalfilmitegija ja California kuberneri Gavin Newsomi abikaasa Jennifer Siebel Newsom, ning seksuaalses rünnakus modell Lauren Youngi vastu.

Prokurör selgitas teisipäeval, et Weinsteini uuesti proovilepanek tagasilükatud süüdistuste alusel lisab tõenäoliselt ainult ühe aasta tema vanglakaristuseks, kui ta süüdi mõistetakse.

“Austame prokuratuuri otsust mitte uuesti kohtu alla anda Harvey Weinsteini üle minu kliendi, California esimese partneri Jennifer Siebel Newsomi väidetega seotud süüdistustega,” ütles Newsomi advokaat Elizabeth Fegan Fox News Digitalile avalduses.

“Esimese partneri esmane eesmärk oli tagada, et Weinstein veedaks oma ülejäänud elu vanglas. Kuigi žürii ei saanud tema kogemusega seotud süüdistuste osas otsust teha, usume, et tema tunnistus koos teise partneriga vaprate ohvrite tunnistused, mis viisid Weinsteini süüdimõistmiseni ja 16-aastase karistuseni, mis teda ootab Californias pärast New Yorgi karistuse kandmist.

Avalduses jätkati: “Kui kohus poleks langetanud sobivat karistust, oleks mu klient olnud valmis toetama prokuröre, kui nad otsustasid Weinsteini üle uuesti proovida, isegi arvestades tohutut emotsionaalset kahju, mida see talle tekitaks.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Weinsteini esindaja Juda Engelmayer märkis, et prokuratuuri otsus on “oluline samm” kaitse apellatsiooniprotsessis.

“See on oluline samm Harvey Weinsteini atraktiivsuse suunas LA-s,” ütles Engelmayer Fox News Digitalile. “Nüüd saavad tema ja ta meeskond keskenduda ainult JD nr 1 väidetele, mille kohta on piisavalt toetust ja tõendeid, mis kinnitavad Harvey väiteid, et seda pole kunagi juhtunud ja ta ei tundnud seda inimest ega kohtunud sellega, sealhulgas läbiviidud polügraafitestiga. maailmatasemel eksamineerija. Harvey keskendub raskele ülesandele enne oma nime lõplikku puhastamist.”

“Otsisime üles ja leidsime kõige karmima polügraafi eksamineerija, endise FBI polügraafi, kelle teadmisi kasutas endine New Yorgi ringkonnaprokurör Cy Vance,” seisis Weinsteini avalduses. “Tegelikult loen ma õigustööga Clarence Darrow’d, et saaksin oma õiguskaitse jaoks rohkem aru, kui jätkan tohutut väljakutset tõestada lõpuks oma süütust.”

Weinstein on endiselt New Yorgis oma 2020. aasta süüdimõistmise edasikaebamise protsessis.

Ta kaotas oma esimese apellatsiooni. New Yorgi osariigi apellatsioonikohtu viiest kohtunikust koosneva kohtuotsusega lükati tagasi endise filmiprodutsendi väited, et märgilise #MeToo kohtuprotsessi kohtunik kahjustas teda, lubades naistel tunnistada süüdistuste kohta, mis ei kuulunud kriminaalasja hulka. .

10. jaanuaril esitas Weinsteini õigusmeeskond uue apellatsiooni ja taotles uut kohtuprotsessi.

Tema advokaat Arthur Aidala väitis, et Weinstein ei saanud tol ajal “õiglast kohtuprotsessi” “juriidselt ebapiisavate süüdistuste” ja erapooletu žürii tõttu.

HARVEY WEINSTEIN MÕISTTI VÄGISTAMISE, SEKSUAALRINNISTUSE eest 16-aastaseks vangistuseks LA CASE

Süüdistused Weinsteini, kunagise võimsa ja kardetud stuudiobossi vastu, kes seisis selliste Oscari-võitjate nagu “Pulp Fiction” ja “Shakespeare in Love” taga, juhatas sisse #MeToo liikumise, mis on kultuuriline arvestus seksuaalse väärkäitumise üle meelelahutus-, uudiste- ja muudes tööstusharudes.

Weinsteini New Yorgi kohtuprotsess tõmbas suurt tähelepanu, ajakirjanikud pakkisid kohtusaali ja kaamerad olid väljas, et jäädvustada pilte kunagisest stuudiobossist kohtusse ja kohtust välja segamas. Protestijad skandeerisid väljaspool kohtumaja “vägistaja”.

Weinstein on kogu kahe kohtuprotsessi vältel säilitanud oma süütuse ja rõhutanud, et kõik seksuaalaktid olid konsensuslikud.

Weinsteini advokaadid nõuavad uut kohtuprotsessi, väites kohtudokumentides, et langenud filmimogul väärib õiglast kohut.

Weinsteini advokaadid nõuavad uut kohtuprotsessi, väites kohtudokumentides, et langenud filmimogul väärib õiglast kohut. (Richard Drew)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Associated Press aitas selle raporti koostamisele kaasa.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply