Puuvill: kui Mehhiko valitsus ei suuda peatada kartellide sadade tuhandete ameeriklaste tapmist, peaks Ameerika

0

Kolmapäeval Fox Newsile antud intervjuus väitis senaator Tom Cotton (R-AR) USA sekkumist Mehhikos narkokartellide vastu, kes vastutavad sadade tuhandete ameeriklaste tapmise eest.

Cotton ütles, et Ameerika Ühendriikidel oli pretsedent.

“See on kohutav uudis kahe ameeriklase hukkumise ja veel kahe haavatu kohta,” ütles Cotton. “Lindsey Grahamil on siiski õigus. Me kaotame igal aastal 100 000 ameeriklast uimastisurmade tõttu peaaegu eranditult Mehhiko narkokartellide tõttu. Kui Mehhiko valitsus ei taha või ei suuda takistada neid kartelle sadade tuhandete ameeriklaste tapmisest, peaks Ameerika seda tegema.

“Ja ma saan küsimuse, mida te mulle Arkansansist palju esitasite, ja pöördun alati nende poole, teen seda ka teie vaatajatele – kui ISIS ja al-Qaeda oleksid Juarezis poe teinud. või Monterey või Tijuana, mida teie valitsus teeks, kui nad tapaksid aastas sadu tuhandeid ameeriklasi? jätkas ta. “Mis iganes see ka poleks, just seda peaksime nendega Mehhikos tegema, koos Mehhiko valitsusega või ilma.”

“Meie sõjavägi on meid nende ohtude eest kaitsnud, narkokaubitsejate ja narkoterroristide eest,” lisas Cotton. “Kukkusime Panamas 1989. aastal narkokaubanduse tõttu terve valitsuse. On hästi teada, et erioperatsiooniüksused viibisid Columbias 1993. aastal, kui Pablo Escobar tapeti. On hästi teada, et nad olid kohal paar aastat tagasi, kui El Chapo Mehhikos arreteeriti.

Jälgi Jeff Poori Twitteris @jeff_vaene

Denial of responsibility! pacificpinesrv.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply