Rahalist abi andva idufirma Frank asutaja vallandas JP Morgan Chase’i

0

JP Morgan Chase seisis silmitsi uute süüdistustega Charlie Javice’ilt, noorelt ettevõtjalt, kes on üliõpilaste rahalise abi idufirma Frank taga, mille pank omandas 175 miljoni dollari suuruse tehinguga, mille tegevjuht Jamie Dimon on sellest ajast alates nimetanud “suureks veaks”.

Javice vallandas esmaspäeval tagasi, eitades ametlikult panga pettusesüüdistusi ja süüdistades JP Morganit katses “nihutada süü ebaõnnestunud ja nüüdseks kahetsetud omandamises kellelegi, keda nad peavad lihtsaks sihtmärgiks: panga noorele naissoost asutajale”.

JP Morgan kaebas Javice’i detsembris kohtusse, väites, et ta “otsustas valetada” selle kohta, kui palju Frankil tegelikult kliente oli ja kui edukas see tegelikult oli, et veenda panka nii kõrget hinda maksma.

Hagi kohaselt väitis Javice, et rohkem kui 4,25 miljonit õpilast olid Franki rakendustööriista kasutades föderaalse üliõpilasabi taotlemiseks kontosid loonud. Kui pank tõendeid otsis, väitis hagi, et Javice koostas nimekirja võltsklientidest, keda tegelikult ei eksisteerinud.

“Tegelikkuses jäi Frankil JPMC-le esitatud esindustest puudu peaaegu 4 miljonit,” seisis kaebuses.

Javice on eitanud teadlikult valeteabe esitamise klientide nimekirjade koostamist. Oma vastuhagis nimetas ta seda ebausutavaks. JP Morgan pandi uskuma, et Frankil on 4,25 miljonit registreeritud kasutajat, kui selle veebisaidil avalikult väideti, et ettevõte on aidanud rohkem kui 350 000 inimesel rahalist abi saada.

Vastuhagis väidetakse ka, et hoolsuskohustuse materjalid ja kergesti kättesaadavad hindamisandmed näitavad, et kogenud panka ei saanud äri väärtuse osas eksitada.

“Keegi ei tahtnud vastutusele võtta,” seisis Javice’i vastuhagiavalduses. “Nad vajasid kedagi teist, kellele näpuga näidata. Ja nad leidsid selle inimese proua Javice’ist: autsaider, kelle noorus ja institutsioonilise pikaealisuse puudumine tegid temast lihtsa sihtmärgi.”

Vastuhagis väidetakse ka seda, et pärast seda, kui muudatused õppetoetuse eeskirjades muutsid ettevõtte elujõulisemaks, algatas JP Morgan tema käitumise kohta ettekäände uurimise ja kasutas ekslikult valeväiteid, et lõpetada tema töösuhte lõpetamine selle kuupäeva eelõhtul, mil ta pidi olulise makse maksma. ostutehingu tingimuste alusel.

JP Morgan Chase’i pressiesindaja Pablo Rodriguez ütles kolmapäevases avalduses ABC Newsile: “Nagu oleme algusest peale öelnud, on meie õiguslikud nõuded pr Javice’i ja hr Amari vastu esitatud meie kaebuses koos põhifakidega. Me seisame selle taga. meie väited ja see vaidlus lahendatakse juriidilise protsessi kaudu.”

Möödunud kuul toimunud tulukõne ajal Franki tehingu kohta küsitletud JP Morgani juht Jamie Dimon tunnistas, et see oli “suur viga”, kuid keeldus käimasoleva kohtuasja käigus täpsustamast.

“Ma räägin teile siit saadud õppetunnid, kui see asi on kohtuvaidlusest väljas,” ütles Dimon kõne ajal.

JP Morgan süüdistas Javice’i andmeteaduse professori värbamises kliendikontode loendi koostamiseks, mida ta eitas.

“JPMC ei suuda oma veidraid väiteid tõestada ja pr Javice on kindel, et ta võidab selles kohtuvaidluses. Vahepeal on aga JPMC seadnud ohtu tema maine ja pidanud alusetult kinni 20 miljonit dollarit kinnipidamismakseid ja ligikaudu 7,9 miljonit dollarit omakapitali. ühinemisleping,” seisis tema taotluses.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply