Raport: aktivistid lahkuvad tühjadest telkidest, et edendada kodutust demokraatide juhitavas Portlandis

0

Oregoni osariigis demokraatide kontrolli all olevas Portlandis kodututega töötav uimastinõustaja valgustas, kuidas aktivistid ilmselt töötavad selle nimel, et inimesi tänaval hoida.

“See on tühi telk, mille on püstitanud aktivistid, et julgustada inimesi telkides elama,” ütles Kevin Dahlgren, Fox News. teatatud pühapäev.

Dahlgren veedab palju aega kodutute kogukonnaga ühenduse loomisel ja jagab nende vestluste videoid, et hoiatada inimesi “düsfunktsionaalsest süsteemist”, mis peaks probleemi lahendama.

Klipis postitatud Laupäeval ütles Anthony-nimeline mees Dahlgrenile: “Peamine võitlus kodutusega on see, et nad lihtsalt loobuvad lootusest.”

Osariigis on kodutute määr riigis üks kõrgemaid, kuid Anthony ütles Fox Newsile, et ta pole näinud, et abivajajatele oleks pakutud püsivaid lahendusi, väites, et nad pakuvad lihtsalt tekki või telki.

Samal ajal jagavad linna mittetulundusühingud süstlaid, torusid ja naloksooni, mida kasutatakse üleannustamise tühistamiseks. Need rühmad nimetavad jõupingutusi kahju vähendamiseks.

Dahlgren aga kritiseeris linna lähenemist sõltuvuse ja kodutuse probleemile, nimetades seda “kõik kahju ja mitte vähendamine”.

Dahlgren lisas: “Nad ei paku isegi kainuse või taastumise lahendust. Sa annad inimesele, kellel juba puudub kriitiline mõtlemine ja ratsionaalne mõtlemine, vahendid, mida edasi kasutada, ja see on minu jaoks hullumeelne. Ja see tundub kohati tõesti ebainimlik.

Jaanuaris vastas Portlandi naine, kellelt küsiti, mis tunne on olla kodutu: “See on tõesti käkitegu.”

“Tõenäoliselt on teil siin nii palju inimesi, sest nad toidavad teid kolm korda päevas. Sa ei pea tegema jama, vaid jääma oma telki või peole või kui suitsetad palju narkootikume, saad seda teha,” lisas ta.

Nüüd loodab Dahlgren, et linna plaan luua määratud telkimisalad on esimene paljudest sammudest probleemi lahendamiseks, aidates lõpuks inimestel iseseisvaks saada.

Vahepeal teatas Breitbart News augustis, et Portlandi pered lahkuvad ohjeldamatu kodutuse ja kuritegevuse tõttu.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply