Rob Lowe poeg John Owen jagab üllatavat viisi, kuidas ta isa seksilindist teada sai

0

Rob Lowe ei tahtnud, et tema lapsed järgiksid tema show-äri jälgedes, kuid ta on lõpuks õnnelik, et tema poeg John Owen seda tegi.

Uues intervjuus ajakirjale Men’s Health nende aprillinumbri jaoks ütles Lowe, et võitles John Oweni loomuliku huvi vastu meelelahutuse poole.

«Üritasin temast välja lüüa,» naljatas ta.

27-aastane John Owen jagas, et üles kasvades polnud ta oma kuulsa isa karjäärist ega skandaalsetest noorematest aegadest täielikult teadlik.

Rob Lowe ja tema poeg John Owen ajakirja Men's Health aprillikuu kaanel.

Rob Lowe ja tema poeg John Owen ajakirja Men’s Health aprillikuu kaanel. (Mark Williams ja Sara Hirakawa meeste tervise eest)

Lowe’il oli 24-aastaselt seksikassett kahe naisega, kellest üks oli alaealine. Kuid tema polnud see, kes oma pojale uudist edastas.

“Ma käisin kaheksandas klassis või keskkooli esimesel kursusel ja mõni laps ütles: “Tead, teie isal on Internetis seksikassett,” rääkis John Owen. “Ma olin nagu:” Mida?

Ta jätkas: “Tead, kuidas see on? Jõuluvana. Ma arvan, et enamikul vanematel pole kunagi sellist hetke, kus nad panevad lapsed maha ja ütlevad: “OK, me peame sulle midagi ütlema.” Laps lihtsalt mõtleb selle välja. Polnud verstapostimärke, nagu “OK, ta on nüüd 16, neil on aeg õppida tundma seda osa meie elust!”

Lowe naljatas: “Selle eest hoolitsesid meie eest Wikipedia ja Google.”

Kahjuks jagas John Owen ka oma isa võitlust sõltuvusega. Kirjanik ja näitleja paljastas, et jõi juba 16-aastaselt ning tundis end ebakindlana ja eksinud.

Rob Lowe ja tema poeg John Owen võitlesid enne kainuse leidmist sõltuvusega.

Rob Lowe ja tema poeg John Owen võitlesid enne kainuse leidmist sõltuvusega. (David M. Benett/Dave Benett)

ROB LOWE TULETAB MEELDE HETKET, KUI TA ALKOHOLISMIVAHINGU AJAL PÕHJA PÕHJA JÕUDS: “SEE EI OLE ELADA”

“Ma olin nii suletud ja oma emotsioonidest nii eemal,” ütles John Owen. “Ma tulin inimeste ette selle enesekindla, ilmselt ülemeeliku, enesessetõmbunud ekstraverdina. Mulle meeldis olla seltskonnaelu. Tõde oli see, et ma olin sügavalt ebakindel. Tundsin, et mulle avaldati väikese lapsena survet. ajal, mil ta ei saa aru, miks inimesed temast räägivad või teda teatud viisil vaatavad. Ma olin hirmunud väike poiss, kes oli teismelise kehas lõksus.”

Lowe poeg jätkas oma süngeimatest hetkedest. “Mitu korda oleksin võinud surra. Mulle väga meeldis oma keha piire nihutada ja nii palju kui võimalik tuimestada.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Mõtlemine teeb kurvaks. Teatud tase on eneses kahtlemine ehk ebamugavustunne enda suhtes. Mida ebakindlamaks ma kasvasin, seda agressiivsemalt kasutasin – ravimeid. Olen käinud korduvalt paljudes haiglates. Mul on väga vedanud. Üks mu lähedasemaid lapsepõlvesõpru, kes oli mulle nagu vanem vend – mina sain kaineks, tema mitte ja ta on nüüd surnud. Fentanüüli üledoos.”

John Owen on olnud viis aastat kaine oma isa, kes on olnud kaine aastast 1990, ja ema Sheryl Berkoffi abiga, kuigi ütles, et oli alguses nende abile vastu.

John Owen Lowe paljastas, et võitles teismelisena alkoholiga ja oli alguses vastu oma vanemate abile kaineks saada.

John Owen Lowe paljastas, et võitles teismelisena alkoholiga ja oli alguses vastu oma vanemate abile kaineks saada. (Michael Kovac)

“Kui ma olin oma madalaimas punktis, loopisid mu vanemad mulle oma taastumise päästerõngast nii, et ma ütlesin: “Ahhh, mine minema!” See on abrasiivne. Tundub, et ma uppusin ja nad lõid mulle päästeparvega vastu pead. Sest mu tunded olid, et mul pole tähtsust ja palju sellest tulenes sellest, et mul oli isa, kes mul oli. Kord raviti mind nagu oleks minu hääl ja arvamus kehtiv, pääsesin ligi osale minust, mis oli hirmul ja varjas. Lõpuks toimis see, kui nad ütlesid: “Me armastame sind ja me kardame.””

Lowe’i enda tervis on olnud aastaid heas vormis, kuigi 58-aastane mees tunnistas, et talle ei meeldi see, mis on vajalik oma vormi säilitamiseks.

BRAD PITT, GEORGE CLOONEY, TOM CRUISE: HOLLYWOODI JUHTIVAD MEHED VANANEvad GRATSIALSELT

“Ma vihkan, et see on 80% dieet,” ütles “Pargid and Recreation” staar. “Olen proovinud kõiki viise, kuidas sellest mööda saada. Ja mulle meeldib trenni teha, kuid see ei vii teid minu vanuses sinna, kuhu vaja. Ja see on jama.”

Rob Lowe tunnistab, et see on nii "80% dieet" mis läheb tema füüsise säilitamiseks 58-aastaselt.

Rob Lowe tunnistab, et see on “80% dieet”, mis aitab säilitada tema keha 58-aastaselt. (Mark Williams ja Sara Hirakawa meeste tervise eest)

Ta naljatas ka: “On aegu, kui ma jooksen oma vanaemale otsa, et piimakokteil võtta. Aga see pole kogu aeg. Nii et oodake seni, jooge piimakokteil ja olge lahe.”

Isa ja poeg rääkisid ühisest uuest projektist “Ebastabiilne”. John Owen on koos Lowe’iga kaaslooja, kaasprodutsent, kaasstsenarist ja staar.

John Owen, kes alustas Lowe’i sarja “9-1-1: Lone Star” kirjutamist, tunnistas ja aimas intervjuus “nepo beebi” vestlust.

John Owen Lowe alustas kirjutamist oma isa telesarjas, "9-1-1: Üksik täht."

John Owen Lowe alustas kirjutamist oma isa telesarjas “9-1-1: Lone Star”. (Mark Williams ja Sara Hirakawa meeste tervise eest)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Minu seisukoht on, et kuskil käib eluterve vestlus. Olen alati rohkem kui valmis – ja ma pean seda oluliseks – tunnistama, et mul oli võimalusi, mida teistel inimestel polnud,” ütles ta.

“Ma sain selle jala ukse vahele, mida enamik inimesi ei tee, ja ma olen selle eest tänulik. Ja tõsi on ka see, et pärast selle jala ukse vahele saamist peate end tõestama. Sellel on vahe onupojapoliitika lapsed, kes on sellel äsja platvormi saanud ja kes on sellega tegelenud, ja need, kes on kõvasti tööd teinud ja hoolivad sellest, mida nad teevad.”

“Ebastabiilne” esilinastub Netflixis 30. märtsil.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply