Robert Redfield: “Viiruse bioloogia” viitab sellele, et see ilmnes “juhusliku labori lekke” kaudu

0

Haiguste tõrje ja ennetamise keskuste (CDC) endine direktor dr Robert Redfield tunnistas kolmapäeval, et SARS-CoV-2 viiruse uurimine pani ta uskuma, et uudne koroonaviirus tekkis “juhusliku labori lekke kaudu”.

Redfield, arst ja viroloog, pakutud tema märkused, andes tunnistusi koroonaviiruse pandeemia alamkomitee ees, mida C-SPAN nimetas „COVID-19 päritolu” aruteluks.

Redfield ütles, et SARS-CoV-2 viiruse omadused ja käitumine viitavad sünteetilisele päritolule, mitte zoonootilisele arengule:

Andmete esialgse analüüsi põhjal uskusin – ja usun ka praegu –, et see viitab sellele, et COVID-19 oli tõenäolisemalt juhusliku labori lekke tagajärg kui loomuliku ülekandumise tagajärg. See järeldus põhineb peamiselt viiruse enda bioloogial, sealhulgas kiirel kõrgel nakkavusel inimeselt inimesele edasikandumisel, mis ennustab uute variantide kiiret arengut ja mitmeid muid olulisi tegureid, sealhulgas ebatavalised tegevused Wuhanis ja selle ümbruses 2019. aasta sügisel.

Redfield võrdles COVID-19 pandeemiat funktsioonide suurendamise uurimisega – protsessiga, mille käigus viirust manipuleeritakse, et suurendada selle patogeensust, nakkavust või letaalsust:

Minu enda arvamus [is that the] COVID-19 pandeemia tutvustab juhtumiuuringut selliste uuringute võimalike ohtude kohta. Kuigi paljud usuvad, et funktsionaalsuse suurendamise uuringud on vaktsiinide väljatöötamise kaudu viirustest edasi pääsemiseks kriitilise tähtsusega, siis praegusel juhul usun, et see oli täpselt vastupidine, vallandades maailmale uue viiruse, ilma et oleks võimalik seda peatada ja mille tulemuseks on miljonite inimeste surmad.

Seetõttu arvan ma, et peaksime funktsiooni suurendamise uurimisele moratooriumi kehtestama seni, kuni meil on laiem arutelu ja jõuame kogukonnana üksmeelele funktsiooni kasu saamise uurimise väärtuses. See arutelu ei tohiks piirduda teadusringkondadega.

“Ma arvan, et pole kahtlust, et NIH rahastas funktsionaalseid uuringuid,” lisas Redfield, kui föderaalvalitsuse viiruseuuringuid toetava esindaja esindaja Nicole Malliotakis (R-NY) küsis.

Malliotakis küsis: “Kas on tõenäoline, et Ameerika maksudollarid rahastasid selle viiruse tekitanud funktsioonide suurendamise uuringuid?”

Redfield vastas: “Ma arvan, et seda tegi mitte ainult NIH, vaid ka välisministeerium, USAID ja DOD.”

Jälgi Robert Kraychikut Twitteris @rkraychik.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply