Rod Blagojevich: Donald Trumpi vahistamine oleks banaanivabariigi poliitika

0

Endine Illinoisi kuberner Rod Blagojevich (D) astus vastu teadetele, et Manhattani ringkonnaprokuratuur valmistub endise presidendi Donald Trumpi vahistamiseks, väites, et endise presidendi vahistamine muudaks “banaanivabariigi poliitikat”.

“Presidentide ja kuberneride vahistamine väljamõeldud kuritegude eest on banaanivabariigi poliitika,” Blagojevich ütles.

Ta ütles ka, et meie vabariik pole kodusõja algusest saadik nii suures ohus olnud ja rõhutas, et Trumpi uurivad prokurörid on “tõelised mässulised”.

“Mitte pärast seda, kui S. Carolina tulistas Ft. Sumter on meie vabariik olnud sellises ohus,” ütles Blagojevitš lisatud. “Relvastatud prokurörid, kes kasutavad neile usaldatud võimu poliitikast lähtuvate inimeste sihikule seadmiseks ja sellest pääsemiseks, on meie aja tõelised mässulised.”

“Nad hävitavad selle, mida Lincoln nimetas viimaseks parimaks vabaduslootuseks maa peal. KÕIGI parteide ameeriklased peaksid sellele vastu seisma.#Poliitiline tagakiusamine,” ütles ta säutsus.

Blagojevitši avaldus tuleneb spekulatsioonidest, et George Sorose rahastatud Manhattani ringkonnaprokurör Alvin Bragg arreteerib Trumpi järgmisel nädalal seoses Trumpi uurimisega tema väidetava rolli eest pornostaar Stormy Danielsile raha maksmisel.

Trump hoiatas laupäeval Manhattani ringkonnaprokuratuuri “illegaalsete lekete” eest, mis näitavad, et ta vahistatakse teisipäeval.

Blagojevitši mainimine “kuberneride” arreteerimisest võib viidata iseendale. Endine kuberner mõisteti 14 aastaks vangi, kuna ta üritas maha müüa endise senaatori Barack Obama vabaks jäänud kohta USA senati kohta, kui ta 2008. aastal presidendiks valiti.

Pärast enam kui seitsmeaastast vanglakaristust muutis Trump Blagojevitši karistuse siiski kergemaks. Trump ütles toona, et Blagojevitšit süüdistasid “samad inimesed, Comey, Fitzpatrick, sama rühmitus”, kes tema suhtes kohtu alla andsid.

Jordan Dixon-Hamilton on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jdixonhamilton@breitbart.com või järgi teda Twitter.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply