Selma Blair jagab, miks ta ei karda SM-i vaatamata jõhkratele sümptomitele

0

Selma Blair teeb kõik endast oleneva, et sclerosis multiplex’i diagnoos ei takistaks tal oma elu elamast.

“Ma ei ela selle seisundi ees üldse hirmus,” ütles ta saates “Today”.

Näitlejanna rääkis esmakordselt, et tal diagnoositi haigus, mis paneb immuunsüsteemi ründama närvikiudude kaitsvat katet ja mõjutab aju ja keha vahelist suhtlust 2018. aastal.

Ta on olnud remissioonis alates 2021. aastast, mil talle tehti selle seisundi raviks tüvirakkude siirdamine.

Selma Blairil diagnoositi sclerosis multiplex 2018. aastal. Ta on kasutanud kõndimisel abistamiseks keppi alates 2019. aastast.

Selma Blairil diagnoositi sclerosis multiplex 2018. aastal. Ta on kasutanud kõndimisel abistamiseks keppi alates 2019. aastast. (Todd Williamson / E! Entertainment / NBC Getty Images kaudu)

SELMA BLAIR ÜTLEB, et TAL ON MITMPLEKSKLEROOSI REMISSIOON: MINU PROGNOOS ON SUUREPÄRANE

“Legally Blonde” staar jagas ka, et ta võitleb paljude sümptomitega, sealhulgas väsimuse, kõnehäirete ning liikumis- ja tasakaaluprobleemidega.

“Mul on endiselt sümptomid. Mul ei ole absoluutset nõrkust, mis mul pikka aega oli, ja kui keskendun millelegi tõeliselt ja olen ärkvel, saan selle parandada. Kuid sageli võtab see lihtsalt palju energiat “ütles Blair.

Blair kirjeldas oma probleemide hulgas, et tal on raske kohaneda kõndimisega iga kord, kui ta seisab püsti, kogeb päikese käes viibimise tõttu ägenemisi ja söögiisu.

Ta jagas ka, et tal on probleeme propriotseptsiooniga, mida WebMD selgitab kui teie keha võimet tajuda liikumist, tegevust ja asukohta.

Selma Blair rääkis "Täna" tema MS diagnoosi kohta, öeldes: "Ma ei ela selle seisundi ees üldse hirmus."

Selma Blair rääkis saates “Today” oma MS diagnoosist, öeldes: “Ma ei ela selle seisundi ees üldse hirmus.” (Stefanie Keenan / Getty Images Academy Museum of Motion Pictures jaoks)

SELMA BLAIR TOETAB CHRISTINA APPLEGAATI MITMESKLEROOSI DIAGNOOSI SEES: ALATI SIIN

“Ma ei tea, kus mu keha ruumis alati on, kui olen väsinud. Kui olen väsinud, muutun väga spastiliseks ja mu kõne on düstooniline,” rääkis ta. Mayo kliiniku andmetel on düstoonia liikumishäire, mis põhjustab lihaste tahtmatult kokkutõmbumist.

Kuid ta leiab ka advokaadiks saamisel uut jõudu ja keskendumist.

“Ma olen tõesti muutnud palju oma arusaamu puudest ja (nüüd mõistan), millised kangelased on nii paljud puuetega inimeste kogukonnas,” ütles ta.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Sa pead olema kriuksuv ratas, et saada, mida tahad… Puuetega inimeste kogukonnas pole just palju liitlasi, kellel on õnn olla sellel platvormil, et ma pean asju välja tooma.”

Selma Blairist on saanud puuetega inimeste kaitsja, öeldes, et ta mõistab nüüd "millised kangelased on nii paljud puuetega inimeste kogukonnas."

Selma Blairist on saanud puuetega inimeste eestkõneleja, öeldes, et ta mõistab nüüd, “millised kangelased on nii paljud puuetega inimeste kogukonnas”. (Paul Archuleta / FilmMagic)

Filmi “Julmad kavatsused” staar on jätkanud näitlemist ja teeb nüüd koostööd QVC-ga brändi saadikuna, et suurendada puuetega klientidele juurdepääsetavaid ja kohandatavaid tooteid.

2022. aastal võistles ta saates “Tantsud tähtedega”, kuid pidi arstide nõuandel võistlusest viiendal nädalal loobuma.

“See on olnud selline ärkamine viisil, mida ma ei uskunud, et minu elu jooksul juhtuks,” rääkis Blair toona ainult Fox News Digitalile.

“Ma ei uskunud, et mul on isegi elu jooksul nii tõsidust, et tahan seda tõsiselt teha, unustades isegi oma puude või kroonilise haiguse.”

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

50-aastasele naisele rõõmustas tema 11-aastane poeg Arthur, keda ta jagab oma endise poiss-sõbra, moelooja Jason Bleickiga.

“Ma olen oma ema üle väga uhke,” ütles ta saates viibimise ajal Fox News Digitalile antud intervjuus.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply