Shakira ütleb, et ta talub nii palju jama, kui räägib pärast Gerard Piquéga lahkuminekut raskest aastast

0

Shakira esitas reede õhtul esimest korda otse-eetris oma lahkumineku megahitti “BZRP Music Session #53”.

46-aastase lauljatariga, kes tegi Guinnessi rekordit purustava loo kallal Bizarrapiga koostööd, astus laval Argentina DJ, kui ta esines stuudiopublikule saates “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Jaanuaris ilmunud “BZRP Music Session #53” on täis viiteid tema lahkuminekule kauaaegsest poiss-sõbrast Gerard Piquést. Shakira rääkis Fallonile antud intervjuu ajal valusast lahkuminekust, mis laulu inspireeris.

“Mul on pärast lahkuminekut olnud väga raske aasta ja selle laulu kirjutamine on olnud minu jaoks nii oluline,” ütles ta.

SHAKIRA AVALDAS UUE LAULU, MIS ON TEMA SUHE EX GERARD PIQUÉGA DETAILNE: “MA OLEN SINU jaoks LIIGA HEA”

Shakira esitas oma purunemishiti "BZRP muusikaseanss nr 53" esimest korda peal "Tänaõhtune saade, mille peaosas on Jimmy Fallon."

Shakira esitas oma lahkuminekuhiti “BZRP Music Session #53” esimest korda saates “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. (Getty)

“See on olnud tervislik viis oma emotsioone suunata. Ja ma tunnen, et pärast selle loo avaldamist tundsin ma tõesti, et mul pole isegi fänne.

“Mul on naiste sõsarkond, kes on läbi elanud samu asju, mida mina olen läbi elanud, kes mõtlevad nii, nagu mina mõtlen, kes tunnevad nii, nagu mina tunnen, kes pidid nii palju jamasid taluma nii, nagu mina pidin.” selgitas ta.

“Ja ma kirjutasin laulu enda jaoks, kuid ma tunnen ka, et see oli mõeldud nii paljudele naistele, kes vajasid foorumit ja häält, et neid nii mitmel viisil esindada.”

Hititegija ja endine profijalgpallur, kellel on ühised pojad Milan (10) ja Sasha (8), teatasid, et lõpetasid juunis oma 11-aastase suhte, kuna Piqué pettis Shakirat oma praeguse tüdruksõbra Clara Chia Martiga (23).

Lugu valmib koostöös Argentina DJ ja produtsendi Bizarrapiga, kes temaga laval ühines.

Lugu valmib koostöös Argentina DJ ja produtsendi Bizarrapiga, kes temaga laval ühines. (Todd Owyoung / NBC Getty Images kaudu)

“BZRP Music Session #53” ilmumisega on Shakira purustanud 14 Guinnessi rekordit, teatas organisatsioon reedel. Lugu on Spotifys 24 tunni enim voogesitatud ladina lugu, 24 tunni jooksul enim vaadatud ladina lugu YouTube’is, kiireim ladina lugu, mis jõuab YouTube’is 100 miljonini vaatamiseni ja kõige voogedasem ladina lugu Spotifys ühe nädala jooksul lisaks muude rekordite püstitamine.

Shakira ja Bizarrap tähistasid oma saavutusi “The Tonight Show” lava taga, kus neile anti enne esinemist üle tunnistused.

Kolumbia põliselanik jagas oma reaktsiooni laulu edule, öeldes Fallonile: “Ma lihtsalt ootan, et keegi mind lihtsalt näpistaks ja sellest unenäost üles ärataks.”

“On uskumatu tunda nii paljude inimeste reaktsiooni,” lisas ta. “Ma arvan, et inimesed ühendavad muusikat tõeliselt siis, kui see on tõeliselt ehtne, kui see on tõeline, kui see tuleb päris kohast.

“Ja lauluga on lugu see, et sellest on saanud nii paljude naiste jaoks justkui hümn.”

Laulu sõnad viitavad tema lahkuminekule 11-aastasest poiss-sõbrast Gerard Piquést, kellega tal on ühised pojad Milan ja Sasha.

Laulu sõnad viitavad tema lahkuminekule 11-aastasest poiss-sõbrast Gerard Piquést, kellega tal on ühised pojad Milan ja Sasha. (Joan Amengual / VIEWpress)

Oma esinemise ajal jagas Shakira laulu taustalugu, paljastades, et tema poeg Milan kutsus teda üles Bizarrapiga koostööd tegema. Ta naljatas, et tema pojad, kes publikus olid, on “nagu minu karjäärikonsultandid tänapäeval”, kuid lisas, et ta “kuulab kõike, mida nad räägivad, sest neil on tegelikult väga hea maitse.”

Ta lisas, et Milanil, kes tema sõnul oli muusik, “on väga hea kõrv, väga hea maitse.

SHAKIRA endine GERARD PIQUÉ TULEB PÄRAST DISS-RAJAS PÕLEMIST AVALIKUST KOOS UUE TÜDRUKUGA CLARA CHIA MARTI, 23.

“Ja ta on suur Bizarrapi fänn,” lisas ta. “Ja ta ütles mulle: “Ema, sa pead tegema koostööd Bizarrapiga. Sa pead saama koos Bizarrapiga laulu, sest teist saab nr 1.” Ja ta saatis mu mänedžerile Jaime’ile häälsõnumi. Ta ütles: “Jaime, sa pead mu ema ja Bizarrapi laulu kokku panema, sest nad saavad esikoha.” Ja tal oli õigus.”

Bizzarap rääkis Fallonile, et jõudis Shakiraga sotsiaalmeedias pärast tema ülemaailmset edu Hispaania räppari Quevedoga “Quevedo: Bzrp Music Sessions, Vol. 52”. Hiljem kohtusid nad Barcelonas stuudios, kus ta näitas talle kahte lööki.

Shakira selgitas ka oma lööklause tähendust "puusad ei valeta."

Shakira selgitas ka oma lööklause “puusad ei valeta” tähendust. (Todd Owyoung / NBC Getty Images kaudu)

“See meenutas mulle natuke Depeche Mode’i,” meenutas ta.” Laul, kui seda kuulata, on sellel natuke selline lahe, tume alatoon. Ma armastan Depeche Mode’i. See on mu lemmik .

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Hakkasin seda oma kehas tundma. Tavaliselt on mul selline vistseraalne füüsiline reaktsioon muusikale.

“Ja kui sa näed mind, siis tead, et kahesammuline, siis asjad ei ole õiged. Tead? Ma tean, kui laul töötab, sest siis hakkan järsku liikuma, näiteks tõmban neid väikseid kokkutõmbeid sabaluust niudeluule ja siis selle tulemuseks on lihtsalt puusaliigutused.”

“”Kas sa ütled mulle, et su puusad ei valeta?” naljatas Fallon, viidates oma 2005. aasta hiti pealkirjale.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Jah. Ma ei tahtnud sinna minna,” vastas Shakira naerdes.

“See on parim asi, mis minuga kunagi juhtunud on!” hüüatas peremees. “See on parim. Ma võin pensionile jääda. See on kõik, mida ma tõesti tahtsin teada, on see, kas teie puusad tõesti valetavad või ei valeta teile. Tegelikult räägite meile!”

“Nad ei tee seda,” ütles naine. “Nad ei tee seda kunagi. Ja ma tean, millal laul on õige, kui nad hakkavad liikuma.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply