Silicon Valley Banki emaettevõte SVB Financial esitas 11. peatüki alusel pankrotiavalduse

0

17. märts (UPI) – SVB Financial Group, kokkuvarisenud Silicon Valley panga endine emaettevõte enne selle asutuse eelmisel nädalal sulgemist, esitas reedel New Yorgis 11. peatüki alusel pankrotiavalduse.

SVB Financial Group ütles oma avalduses, et kuigi see on SVB Capitali ja SVB Securitiesi valdusettevõte, ei kuulu need mõlemad ettevõtted pankrotti. Avalduses öeldi ka, et SVB Financial ei ole enam seotud Silicon Valley pangaga ega panga privaatpanganduse ja varahalduse äritegevusega SVB Private.

Silicon Valley Bank töötab nüüd Silicon Valley Bridge Bankina Federal Deposit Insurance Corporationi jurisdiktsiooni all.

SVB Financial Group teatas, et lisaks sularahale ja osalusele SVB Capitalis ja SVB Securitiesis on SVB Financial Groupil umbes 2,2 miljardit dollarit likviidsust, samuti “muid väärtuslikke investeerimisväärtpaberikontosid ja muid varasid, mille jaoks ta samuti uurib strateegilisi alternatiive.

Ettevõte teatas siiski, et on rahastanud tagatiseta võlakirjade põhisummana ligikaudu 3,3 miljardi dollari suurust võlga koos 3,7 miljardi dollari suuruse eelisaktsiaga.

“Peatüki 11 protsess võimaldab SVB Financial Groupil väärtust säilitada, kui ta hindab strateegilisi alternatiive oma hinnatud ettevõtetele ja varadele, eriti SVB Capitalile ja SVB Securitiesile,” ütles SVB Financial Groupi restruktureerimisjuht William Kosturos avalduses.

„SVB Financial Group jätkab koostööd Silicon Valley Bridge Bankiga. Oleme pühendunud praktiliste lahenduste leidmisele, et maksimeerida kaetavat väärtust mõlema ettevõtte sidusrühmade jaoks.

SVB Financial Group teatas, et kasutab pankrotiprotsessi strateegiliste alternatiivide ja investeeringute hindamiseks.

“Nagu varem teatatud, juhib seda protsessi viieliikmeline restruktureerimiskomitee, mille määrab ametisse SVB Financial Groupi direktorite nõukogu,” seisis grupi avalduses. “Centerview Partners LLC abistab restruktureerimiskomiteed strateegiliste alternatiivide protsessis, mis on juba käimas ja on äratanud märkimisväärset huvi.”

California seadusandjad sulgesid Silicon Valley panga 10. märtsil, muutes selle esimeseks FDIC-ga kindlustatud pangaks, mis on üle kahe aasta pankrotis. Päevi hiljem sulgesid regulaatorid Signature Banki, teise tehnoloogiale keskendunud laenuandja, saates hirmu laialdase panganduspaanika ees.

Föderaalreservi esimees Jerome Powell ütles esmaspäeval, et reservide juhatus on alustanud Silicon Valley järelevalve ülevaatamist, mis on loonud tehniliste idufirmade “go-to” panga maine.

Ta ütles, et läbivaatamist juhib juhatuse järelevalve asetäitja Michael Barr.

Reede hilisõhtul teatas The Hill, et USA esindajatekoja finantsteenuste komitee on kavandanud selle kuu hilisemaks kuulamiseks, et keskenduda Silicon Valley panga ja Signature Banki ebaõnnestumistele. Kavas on FDICi direktorite nõukogu esimees Martin Gruenberg ja Föderaalreservi juhatajate nõukogu järelevalve asetäitja Michael Barr.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply